تاریخ : دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 29 رمضان 1442 Monday, 10 May , 2021
1

پشت پرده تخریب خواننده انقلابی + ناگفته های حامدزمانی

  • کد خبر : 9066
  • 29 آگوست 2014 - 18:28
پشت پرده تخریب خواننده انقلابی + ناگفته های حامدزمانی

حامد زمانی که به عنوان یکی از رویش های جریان موسیقی منتسب به انقلاب توانسته است کارهای فاخری تولید نماید این روزها و پس از موج تخریب های سایت های معاند و شبکه های ضد انقلاب مانند VOA ، مورد هجمه سایت های زنجیره ای داخلی و ایضا خبرگزاری های همسو قرار گرفته است .

به گزارش گنابادتایمز به نقل از سایت شخصی جاویدعربشاهی، ماجرا از آنجا آغاز می شود که شخصی در گوگل پلاس مدعی می شود حامد زمانی برای اجرا در مراسم بزرگداشت شهید باغبانی که در اصفهان برگزار شده است مبلغ 19 میلیون تومان مطالبه کرده است.

اما این مطلب غیر رسمی و غیر مستند کافی است تا استارت تخریب مجدد حامد زمانی فراهم آید و همانطور که پیش بینی می شد این مطلب به سرعت از طریق برخی سایت های خبری معلوم الحالِ مدعی اخلاقیات که ضدیت آنها با جریانات ارزشی در مطالبشان موج می زند منتشر می گردد. از خبرگزاری ایسنا گرفته تا آفتاب نیوز و بهارنیوز و سایر رسانه های خبری همسو . . همه و همه این مطلب را با هدف تخریب با آب و تاب فراوان پخش می کنند.

این رسانه ها که سابقه آن ها بر همگان معلوم است تیترهای با عناوینی همچون “زیاده خواهی خواننده ستاد جلیلی “، ” حامد زمانی؛ از ادعای نذر صدای خود تا طلب 19 میلیون از خانواده شهید ” ، “نرخ خواننده گروه پايداري چقدر است؟” و … قصد تخریب این خواننده جوان انقلابی را داشتند تا اینکه حامد زمانی علی رغم میل باطنی مجبور به بیان ناگفته هایی پیرامون این موضوع گردید.

تیترهای تخریبی در سایت های خبری داخلی :

ناگفته های حامد زمانی : 

حامد زمانی در محفل خوانندگی دل صدا در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در خصوص اجرا در مراسم بزرگداشت شهید باغبانی و حواشی آن مطالبی را عنوان کرد که مشروح کامل آن برای اولین بار جهت تنویر افکار عمومی منتشر می گردد :

حامد زمانی : ” موضوع مراسم شهید باغبانی بود که قرار بود ما اجرا داشته باشیم و قبل از اون اجرا ما هماهنگ کرده بودیم ، 2 ماه پیش ما بسته بودیم با اصفهان که من برم اصفهان اجرا داشته باشم.

خب بد بود من نروم اصفهان. دیدم زنگ زدن و قرار شد ما بریم اجرا کنیم ولی تایماش تداخل داشت من گفتم اقا بلیط هواپیماش رو هم من  خودم می گیرم به 2 تاش برسیم.

شما فقط تایم رو یه جوری هماهنگ کنین که ما به اجرا برسیم.

خدمتتان عرض کنم که دوستان زنگ زدن ودوستمون آقای تهرانی هماهنگ کرده بودند . دیگه از اون به بعد دیگه زنگ نزدن. رسم میزبانی اینه که بالاخره شما 2 بار زنگ بزنین فیکس کنین قرارتونو .

نیم ساعت قبل اجرا زنگ زده بودن به آقای تهرانی که شما کجا هستین حالا اصلا قرار بود من مجانی هم برم اجرا کنم و هیچ هزینه ای هم برای اینها نداشت این اجرا .

آقای تهرانی گفته بود  اقای زمانی رفته اصفهان شما حداقل یه زنگ میزدین و مهمونتونو دعوت می کردین ! این اتفاق افتاد من رفتم اصفهان اجرا کردم و برگشتم دیدم سایت ها زدن که حامد زمانی برای اجرای شهید باغبانی 19 میلیون پول طلب کرده، در صورتی که اصلا همچین چیزی نبوده و ما می دونیم اینا از کجا خط می گیرن و این اتفاق ها می افته.

از این دست اتفاق ها که حامد زمانی داره میلیونی پول می گیره. داره 20 میلیون، 20 میلییون می گیره و اجراهاش 20 میلیونیه. الان می تونین بپرسین که ما چه جوری داریم اجرا می ریم.

اینها اشکال نداره ها . وقتی خواننده های خودشون میرن و شبی 30 ،40 میلیون می گیرن و خود خیلی از بچه حزب اللهی ها هم دعوتشون می کنن اصلا پول می گیرن و هیچ مشکلی هم نداره ولی وقتی حامد زمانی هست شروع میشه به جار و جنجال ها، شروع میشه حرف زدن ها که ماشینش فلانه بیساره .

به والله اگر من اینجا دارم میگم من موتور سوار می شدم ، پراید سوار می شدم میومدم من تبدیل می شدم به اسطورشون.

به این چیزا نیست واقعا  . ..  هر چی که هست همینه هر چی که هست من اعتقاد دارم کسی که واسه انقلاب کار میکنه کسی که داره ارزشی کار میکنه باید بهترین لباسو بپوشه. باید بهترین ماشینو سوار شه.اگر بتونه ، باید خوشتیپ ترین باشه خوش صحبت ترین باشه .

اینجوری نباشه که بتونن چون ما تو یه رقابتی هستیم بالاخره با دوستان دیگه خواننده ، شان موسیقی ارزشی بیاد پایین و یا خدای نکرده بتونن حرف و حدیث بزنن که آقا اصلا این نه  تیپ داره نه  استایل داره و نه نمی تونه صحبت کنه.اینجوری نباشه.

من جواب این دوست عزیزمون که “صادق نیکو ” هم بودش اسم این خبرنگار . من نمی دونم دلش از کجا راضی شده که همچین دروغی رو تو خبرگزاری ها پخش کرده که واقعا متاسفم برای خبرگزاری هایی که همچین خبر چیپی را منتشر می کنن و این ها حاشیه می سازه دیگه و هر چقدر حاشیه ها بیشتر باشه ما از تولیدمون بیشتر می مونیم.

و به جای اینکه ذهنون درگیر کار باشه به جایی اینکه ذهنمون اثر خلق کنه ما مجبور میشیم به اینکه وارد حاشیه بشیم  و درست کنیم حاشیه ها رو . . .. هر چندکه من خدا شاهده از این حاشیه ها دورم و نمی خوام هم واردش بشم ولی دوستان نفوذ می کنن به زندگی شخصی آدم بگیرین زن و بچه، مادر ، پدر تا ..

من اولین باریه که اینو دارم می گم،ولی بدونین که تو روخدا جایی که می بینین حرفی حدیثی است شما باید به خاطر من نه ، به خاطر این راه جوابشون رو بدین ، تو دهنشون بزنین.

من انتظار دارم از شما ها و انتظار دارم  از خبرگزاری هایی که همسو و هم فکر با ما هستن اونا ببینین چه قدر منسجم دارن کار می کنن و چقدر خودشون رو خوب بالا می برن و چقدر اگر یه جایی اتفاقی واسشون بیفته هم دست به دست هم میدن و حمایت می کنن . متاسفانه ما نه انگار ما خوشمون میاد که حالا حامد زمانی ضربه بخوره و زمینش بزنن و ما هم یه لگد بزنیم و تموم بشه بره پی کارش.

من هیچ وقت نمی خواستم یه همچین حرفی بزنم ولی واقعا به خاطر این که دارن به جریان ضربه می زنن و به اسم من نه ، من ارزش ندارم به اسم موسیقی انقلابی داره بد تموم میشه و اونا می دونن کجا رو نشونه گرفتن.

من اینجا گفتم که خبرگزاری ها منعکس کنن البته راه پیگیری قانونی هم داره  خیلی راحت می تونیم شکایت کنیم، ولی می خواستن بدونن که همه جا ما سکوت نمی کنیم و بالاخره یه جایی صدامون در میاد .”

شایان ذکر است در این راستا سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان نیز در بیانیه ای اعلام کرد: “از آنجایی که اعلام رقم قرارداد هنرمندان در فعالیت های هنری در میان ایرانی ها به عنوان یک تابو مطرح و اعلام این مبالغ  نوعی افشاگری محسوب می شود، انتشار این اخبار در مورد خواننده ی ارزشی کشورمان، حامد زمانی که با مضامین مذهبی و انقلابی آهنگهایش محبوبیت ویژه ای در میان مردم ایران کسب کرده و حتی  باعث عصبانیت رسانه های ضد انقلاب شده است جز با هدف انحراف افکار عمومی به سمت خط قرمزهای هنرمندان ارزشی و تخریب شخصیت و چهره ی آنان نیست. امید است که این خواننده ی بسیجی کشورمان هم چنان استوار در مسیر حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی و هنر فاخر گام بردارد. “

لینک کوتاه : https://gonabadtimes.ir/?p=9066

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 2انتشار یافته : ۱
  1. دمش گرم.واقعنم که اگه قراره یه نفرباصدای خودش وباآثارفاخرش به انقلاب کمک کنه بایدبهترین لباسوبپوشه بهترین ماشینوسوارشه بهترین تیپوداشته باشه.حالااومدیمواین عزیزبایه تیپ معمولی وبایه ماشین معمولی توجامعه ظاهرشدبه ولله همونایی که الان دارن پشت سرش بدی میگن همونامیگفتن این بچه بسیجیاهمه همینطورن ومیخوان بگن ماخاکی هستیم.خاکی بودن بایدتودل آدم باشه نه بایقه دیپلماتیوتسبیح به دست.الحق که هرکس باشنیدن ترانه مرگ برآمریکامتنفرمیشه ازهرچی حقوق بشره.خداپشتیبانت باشه حامدجون

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید سردبیرگنابادتایمز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.