شماره مطلب : 1111
زمان انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۲

دولتهای بعد از انقلاب خدمات شایانی در نقاط کشور انجام داده اند

امام جمعه گناباد گفت:دولتهای بعد از انقلاب اسلامی خدمات شایانی در همه زمینه ها در دور ترین نقاط کشور انجام داده اند

به گزارش گنابادتایمز به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام حسن صادقی روز شنبه در اولین روز گرامیداشت هفته دولت در مراسم غبار روبی مزار شهدا این شهر، افزود: در قبل از انقلاب در برخی از روستا های کشور حتی یک دبستان وجود نداشت درحالی که در حال حاضر در بیشتر روستاهای کشور از برق، آب ، تلفن، راه و بعضا گاز برخوردار شده و اکثر اهالی روستا نیز با سواد می باشند.

وی اظهار داشت :خدمات دولت های بعد از انقلاب باعث شده که ایران علاوه بر منطقه خاورمیانه در دیگر نقاط دنیا نیز بدرخش و سرمشقی برای دولتمردان آزاد باشد.

امام جمعه گناباد گفت: پیشرفت های علمی ، آموزشی ، توسعه ای و زیر ساخت در همه ابعاد یکی دیگر از خدمات دولتهای جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حجت الاسلام صادقی همچنین اظهار داشت: اولین وظیفه دولتمردان تامین نیازهای معیشتی مردم است زیرا خدمت رسانی در جمهوری اسلامی که به دست با کفایت امام خمینی(ره) و خون شهدا به ثمر نشست ،اصل است

وی تامین امنیت و مبارزه با دشمنان مردم را از دیگر وظایف دولتمردان دانست و گفت : به لطف خدا و تلاش نیروهای امنیتی ، کشور از امنیت بالایی برخوردار است .

وی افزود: امنیت پایداری که در جمهوری اسلامی حاکم است در هیچ نقطه ای بویژه در کشورهای همسایه وجود ندارد که این امر یکی دیگر از برکات دولتمردان متعهد ، مجاهدات های شهیدان، سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است .

دراین مراسم تمثال شهدای دولت و مزار شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی گناباد در محل بهشت قاسم این شهر گلباران شد.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

مطالبات مردم

جدیدترین ها

برای اطلاع از اخبار گنابادتایمز عضو شوید

برای اطلاع از اخبار گنابادتایمز عضو شوید

اگر تمایل دارید آخرین اخبار و تحلیل های گنابادتایمز برای شما ارسال شود در خبرنامه عضو شوید. جهت ارسال مطالبات مردمی نیز از اینجا کلیک نمائید. گنابادتایمز همواره از نظرات و پیشنهادات شما استقبال می کند