شماره مطلب : 21284
زمان انتشار : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

یک روز ورزشی در گناباد + تصاویر

یک روز ورزشی در مدرسه فوتسال شهدای گمنام گناباد با حضور والدین و دانش آموزان برگزار شد.

1به گزارش گناباد تایمز، آخرین جلسه مدرسه فوتسال شهدای گمنام گناباد روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر در محل سالن دانشگاه آزاد برگزار شد. در این روز ورزشی، پدران بازیکنان مدرسه فوتسال با حضور در کنار فرزندان عزیز خود لحظات خاطره انگیزی را رقم زدند.

 

در این جلسه ابتدا بازیکنان در قالب ۴ تیم به مسابقه فوتسال پرداختند و مورد حمایت و تشویق والدین خود قرار گرفتند و در ادامه پدران بازیکنان در قالب ۲ تیم با همدیگر به رقابت فوتسال پرداختند و لحظات شاد و زیبایی را با تشویق های فرزندان خود رقم زدند.

 

پس از انجام مسابقات فوتسال بازیکنان و پدران، مسابقه ضربات پنالتی بین پدران برگزار گردید و حرکات و صحنه ها مهیجی را شاهد بودیم.

 

در انتهای جلسه ، ابتدا بازیکنان در قالب ۲ تیم به مسابقه طناب کشی پرداخته و با تشویق ها و حمایت ها والدین خود همراه شدند و سپس پدران بازیکنان با همدیگر به مسابقه طناب کشی و زور آزمایی پرداختند و صحنه های جذاب و پر از شور و هیجان را در کنار فرزندان عزیز خود رقم زدند.

 

این دوره از مدرسه فوتسال که با حضور ۴۸ نونهال در ۲ رده سنی از ۱۳ آذر ماه ۹۴ آغاز شده بود پس از انجام ۲۴ جلسه امروز به پایان رسید.

 

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها