شماره مطلب : 19166
زمان انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد

کشورهای غربی قادر به پذیرش پیشرفت کشورهای مستقل از جمله ایران اسلامی نیستند

امام جمعه گناباد گفت: غربی ها در برابر رژیم اشغالگر قدس و عربستان که شب و روز به کشتار مردم می پردازند، سکوت می کنند اما در مقابل سپاه پاسدران سرافراز که موشک های دفاعی را آزمایش می کنند، اعتراض می کنند چراکه کشورهای غربی می خواهد کشورهای جهان همیشه ضعیف و مطیع آنها بوده و آنها نمی توانند اقتدار کشورهای مستقل را ببینند.

حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد

حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد

به گزارش گنابادتایمز و به نقل از ندای گناباد، حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های امروز نماز جمعه گناباد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: عبادت و بندگی خدا، علم و دانش، خدمت به خلق، ساده زیستی، رعایت حجاب و عفاف برخی از ویژگی های حضرت فاطمه زهرا (س) بود که باید در جامعه امروزی سرمشق همه مسلمانان بویژه زنان و دختران باشد.

وی با بیان اینکه شخصیت انسان به تشریفات و ظواهر نیست بلکه به شخصیت علم و ادب و اخلاق خوب می باشد، اذعان کرد: امروزه متاسفانه تشریفات زندگی خیلی زیاد شده، چشم و هم چشمی بیداد می کند و زندگی ها را تلخ کرده است. بسیاری از مردم در مراسم عروسی، لباس و منزل با ثروتمندان رقابت کنند تا خودی نشان دهند و به اصطلاح آبروی خود را حتی با قرض و وام بدست آورند اما حضرت زهرا (ع) و حضرت علی (ع) با ساده زیستی بهترین زندگی را تشکیل و الگوی سایر مردم شدند.

امام جمعه گناباد با گرامیداشت ۲۲ اسفندماه سالروز گرامیداشت شهدا خاطرنشان کرد: اگر شهدای کربلا نبودند، اسلام توسط یزید ریشه کن می شد و اگر شهدای دفاع مقدس نبودند، ایران اسلامی امروز وجود نداشت و کشور ما در اختیار صدام و اربابانشان بود و در شرایط کنونی نیز اگر شهدای مدافع حرم فداکاری نمی کردند، دشمنان اسلام از حرم های عسکرین در سامرا، کاظمین، نجف و کربلا چیزی باقی نمی گذاشتند و همه را تخریب می کردند.

حجت الاسلام صادقی نسب ادامه داد: اگر شهدای مدافع و مجاهدت های سردار سلیمانی نبود، وضعیت ایران به مراتب از سوریه و عراق بدتر می شد و قدرت های باطل میان اعتقادات و ملیت های مردم اختلاف ایجاد می نمودند و برای هیچکس امنیت و آسایش و سعادتی باقی نمی ماند لذا ما مدیون شهداء هستیم .
وی به مجاهدت های حزب الله لبنان در مبارزه با تروریست های داعش اشاره و تصریح کرد: غربی ها در برابر رژیم  اشغالگر قدس و عربستان که شب و روز به کشتار مردم می پردازند، سکوت می کنند اما در مقابل سپاه پاسدران سرافراز که موشک های دفاعی را آزمایش می کنند، اعتراض می کنند چراکه کشورهای غربی می خواهد کشورهای جهان همیشه ضعیف و مطیع آنها بوده و آنها نمی توانند اقتدار کشورهای مستقل را ببینند.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها