شماره مطلب : 14700
زمان انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۴

کشتار مردم فرانسه نتیجه حمایت همه جانبه غربی ها از داعش بود

امام جمعه گناباد گفت: غربی ها به خیال خود داعش را برای ریختن خون مسلمانان بوجود آوردند اما بلای خود دشمنان شد و اگر دشمنان اسلام بیدار نگردند، مسلما به آتش خشم خداوند گرفتار و از صحنه روزگار محو خواهند شد.

به گزارش گنابادتایمز و به نقل از ندای گناباد، حجت الاسلام حسن صادقی نسب در خطبه های امروز نماز جمعه گناباد به کشتار گروه تروریستی داعش در فرانسه اشاره و گفت: ایران اسلامی بارها و بارها به غربی ها اعلام نموده که از حمایت گروه های تروریستی خودداری نمایند چراکه این حمایت ها سبب آسیب رساندن به خود آنها خواهد شد و در همین راستا گروهک داعش مردم عادی فرانسه را به خاک و خون کشید.

وی اظهار کرد: غربی ها به خیال خود داعش را برای ریختن خون مسلمانان بوجود آوردند اما بلای خود دشمنان شد و اگر دشمنان اسلام بیدار نگردند، مسلما به آتش خشم خداوند گرفتار و از صحنه روزگار محو خواهند شد.

امام جمعه گناباد یکی از مصادیق تهاجم فرهنگی را عرفان های کاذب و تصوف است عنوان و خاطرنشان کرد: متاسفانه در شهرستان گناباد فردی که دارای شغلی جوشکاری بوده است، ادعای ارتباط با خداوند نموده و برخی از همشهریان نیز فریب این فرد رو خورده و مقداری از دارایی خود را برای رفع مشکلشان به وی داده اند.

حجت الاسلام صادقی افزود: مردم نباید فریب این شیادان را بخورند و اگر شخصی ادعای ارتباط با عالم غیب و ارواح نمود، فورا به ماموران اداره اطلاعات اطلاع دهند تا جلوی فعالیت اینگونه افراد گرفته شود.

وی اذعان کرد: بیکاری مایه همه مفاسد است، بنابراین کارآفرینان که ایجاد شغل برای جوانان انجام می دهند، از بهترین پادش ها برخورداند.

حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه در دوره آخرالزمان آسیب های جامعه فراوان است، خاطرنشان کرد: یکی از عوامل تاثیر گذار در تربیت نادرست فرزندان، آزاد گذاشتن فرزندان و عدم انجام هیچگونه نصیحت به آنان می باشد که این گونه تربتی برگرفته از فرهنگ غربی است.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها