شماره مطلب : 12009
زمان انتشار : ۹ تیر ۱۳۹۴
شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی

پروژه فاضلاب گناباد کی پایان می یابد؟!

با توجه به گذشت ۵ سال از شروع پروژه فاضلاب گناباد،رشد چندانی در روند اجرای آن دیده نمی شود

مطالبه مردمی :

یکی از شاخص های پایدار پیشرفت هر شهر پیاده سازی شبکه فاضلاب شهری است . براساس مطالبات رسیده بسیاری از همشهریان خواستار تسریع در انجام پروژه فاضلاب گناباد شده اند،امری که با سپری شدن حدود ۵ سال هنوز رشد قابل ملاحظه ای نکرده است.

پاسخ مسئولین :

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی دراین خصوص با بیان اینکه شبکه فاضلاب گناباد پس از ۵ سال فقط ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است گفته : طرح فاضلاب گناباد در سال ۱۳۸۹ دارای ردیف بودجه شد ولی این طرح تاکنون در طول هر سال از زمان اجرا فقط ۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با اشاره به این که ۲۲۰ کیلومتر در شهرهای گناباد و بیدخت نیاز به شبکه گذاری دارد، خاطر نشان کرد : اگر برای بهره برداری فاضلاب گناباد فقط به منابع دولتی اتکا شود، ۳۰ – ۲۰ سال دیگر شبکه فاضلاب گناباد به بهره‌برداری خواهد رسید.

اسماعیلیان مهم ترین رویکرد و راهبرد برای رفع این مشکل را استفاده از سرمایه گذاری بخش خصوصی دانست و افزود: فاضلاب گناباد حدود ۷۰۰ میلیارد ریال به سرمایه گذاری نیاز دارد که انتظار است مسئولان شهرستان و مردم برای جذب سرمایه گذار اقدام کنند تا این پروژه حداکثر در مدت ۵ سال به بهره برداری برسد.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها