شماره مطلب : 15670
زمان انتشار : ۵ دی ۱۳۹۴

پرونده داوطلبین حوزه انتخابیه گناباد و بجستان در مجلس با ثبت نام ۲۰ نفر به پایان رسید

فرآیند ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان همزمان با سراسر کشور پس از ۷ روز در روزجمعه ۴ دی ماه با ثبت نام ۲۰ نفر به پایان رسید.

به گزارش گنابادتایمز و به نقل از ندای گناباد، براساس اعلام احمد قاسمی، دبیر حوزه انتخاباتی گناباد و بجستان فرآیند ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان همزمان با سراسر کشور از روز ۲۸ آذرماه آغاز و پس از ۷ روز در روز جمعه ۴ دی ماه با ثبت نام ۲۰ نفر به پایان رسید.

بیوگرافی مختصری از کاندیدهای ثبت نام نموده بر اساس روز حضورشان در فرمانداری گناباد و همچنین وزارت کشور جهت ثبت نام به شرح ذیل است.

شنبه ۲۸ آذر

۱- هادی اسکندری متولد سال ۱۳۵۵ گناباد و دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی با حضور در فرمانداری گناباد به صورت رسمی به عنوان اولین کاندیدای دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ثبت نام نمود. وی دارای سابقه مدیریتی ریاست اداره بهزیستی شهرستان های بشرویه و نهبندان بوده و از سال ۱۳۹۰ به عنوان معاون اداره بهزیستی تربت حیدریه مشغول به فعالیت می باشد. بنا به ادعای خود این نامزد انتخابات مجلس، وابسته به هیچ گروه سیاسی خاصی نبوده و به عنوان کاندیدای مستقل وارد عرصه انتخابات مجلس شده است.

دوشنبه ۳۰ آذر

۲- رضا مهرپور دارای مدرک کارشناسی ارشد آمار ریاضی و شاغل در اداره گاز گناباد برای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ثبت نام کرد. وی به عنوان کاندیدای مستقل در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نموده است.

۳- محمدعلی قاینی متولد سال ۱۳۶۳ و دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی فرهنگی می باشد. وی دارای ۱۰ سال سابقه خدمت در مجلس شورای اسلامی و در قسمت های دبیرخانه، حراست و کارشناس اداره کل مالی را در کارنامه خود دارد. قاینی پور به عنوان کاندیدای مستقل پا به عرصه دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان نموده است.

۴- حمید بنایی متولد سال ۱۳۴۶ و دارای مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی و مسئولیت هایی نظیر کارمند جهاد کشاورزی، مسئول عمران و بهسازی روستاها در گناباد و شهردار گناباد را در کارنامه خود دارد. وی به عنوان کاندیدای مستقل معتدل پا به عرصه انتخابات گذاشته است.

سه شنبه ۱ دی

۵- حسین خزائی متولد ۱۳۲۷ و دارای مدرک دکترای حقوق و وکیل دادگستری در وزارت کشور برای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ثبت نام نموده است. وی پیش از این در انتخابات دوره های ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی حضور داشته و در انتخابات دوره نهم از نامزدی انتخابات انصراف داده است.

۶- حجت الاسلام محمد ذبیحی متولد ۱۳۳۷ و دارای مدرک دکتری فلسفه از دانشگاه تهران می باشد. قائم مقام دانشگاه قم، رئیس مرکز تربیت مدرس دانشگاه قم و عضو هیئت علمی دانشگاه قم آخرین سمت های وی بوده است وی گرایش سیاسی خود را اعتدال معرفی نمود. ذبیحی اندیشه اعتدالی را برای پیشرفت و توسعه گناباد مهم ارزیابی نموده و تاکنون با منصوریان و نقره ائتلاف تشکیل داده است.

۷- ناصرعلی منصوریان، متولد اول تیرماه ۱۳۳۱ و دارای دکتری حقوق از فرانسه می باشد. وی یکی از حقوقدانان ایران در دیوان بین المللی لاهه و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی نیز می باشد. علی رغم اینکه یکی از طرفداران وی، گرایش سیاسی او را اصلاح طلب معرفی نمود اما منصوریان خود را به دور از هرگونه گرایش و حزبی دانست و به حمایت حزب ها در انتخابات از خودش اشاره نمود.

۸- رضا نقره، متولد سال ۱۳۴۰ و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت دولتی می باشد. وی معاون نیروی انسانی شرکت توسعه و نوسازی معادن (ایمیدرو) بوده و دارای گرایش معتدل می باشد.

۹- حجت ثابتی بیلندی متولد سال ۱۳۵۸ عضو هیات علمی دانشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و کارشناس رسمی دادگستری در رشته حسابداری و حسابرسی و مدیر فنی حسابرسی در شهرداری مشهد بوده و با به عنوان کاندیدای مستقل پا در عرصه دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی گذاشته است.

 چهارشنبه ۲ دی

۱۰- غلامرضا صادقی بهابادی متولد سال ۱۳۴۰ و پس از ثبت نام در دوره های هشتم و نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی، برای دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان در محل فرمانداری گناباد ثبت نام نمود. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق و تحصیلات سطح ۴ حوزه با گرایش فقه معاملاتی و همچنین در حال گذراندن مراحل پایانی اخذ مدرک دکتری خود می باشد. صادقی در حال حاضر رئیس دادگاه مشهد می باشد و از حزب اعتدال دولت تدبیر و امید حمایت می کند.

۱۱- مهران دادگر متولد سال ۱۳۵۷ از شهرستان بجستان و دارای دکتری مهندسی تکنولوژی نساجی از دانشگاه امیر کبیر در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. وی پیش از این نیز در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز ثبت نام کرده بود. دادگر خود را به عنوان یک کاندیدای مستقل و به دور از هرگونه حزب و جناحی معرفی کرد و در حال حاضر فعالیت صنعتی درخصوص صنعت نساجی دارد.

پنجشنبه ۳ دی

۱۲- نبی شریعتی فر متولد سال ۱۳۴۵ از روستای فخرآباد شهرستان بجستان با حضور در فرمانداری گناباد در دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ثبت نام کرد. وی داری دکتری تخصصی بهداشت و ایمنی مواد غذایی بوده و مدیر بودجه و درآمد سازمان غذا و دارو و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. شریعتی فر به عنوان کاندیدای مستقل در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

۱۳- محمود خوشبخت جزین متولد سال ۱۳۶۱ از بجستان و دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی، شاغل در مرکز اسناد رسمی بجستان به عنوان کاندیدای مستقل در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نمود.

۱۴- احمد ناصری متولد ۱۳۴۸ از بجستان و دارای مدرک دکتری حسابداری و شاغل در سمت هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان با گرایش سیاسی اصول گرای معتدل در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نمود.

۱۵- فرید مهدوی شهری، متولد سال ۱۳۴۴ و دارای مدرک دکتری پزشکی دیروز در وزارت کشور برای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ثبت نام نمود. وی در حال حاضر دارای شغل پزشک عمومی می باشد.

جمعه ۴ دی

۱۶- سید جلال هاشمی متولد سال ۱۳۳۵ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت با سمت های پیشین فرمانداری شهرستان های طبس، نیشابور، قوچان و خواف در انتخابات مجلس شواری اسلامی ثبت نام کرد. علی رغم اینکه تمامی داوطلبین ثبت نام کننده گرایش سیاسی خود را به خبرنگاران اعلام نمودند وی از گفتن گرایش سیاسی خود امتناع نمود.

۱۷- حجت الاسلام محمد رجایی متولد ۱۳۳۷ و نماینده فعلی مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی از دیگر چهره های اصول گرای ثبت نام دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی بود. وی دارای مدرک دکتری اقتصاد (بانکداری اسلامی) از دانشگاه دُرهام انگلستان می باشد.

۱۸- محمد صفایی متولد سال ۱۳۴۰ از روستای دلویی دارای سمت های اجرایی فرماندار اسبق گناباد و مشاور مدیر عامل بنیاد برکت برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. وی گرایش سیاسی خود را مکتبی، دینی، ولایی و وفادار به وطن عنوان کرد.

۱۹- علیرضا حیدری رهنی متولد ۱۳۵۰ دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی و دارای آخرین سمت رئیس اداره بازنشستگی قوه قضائیه در وزارت کشور برای دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ثبت نام کرد.

۲۰- نظام الدین حسنی متولد ۱۳۳۴ دارای مدرک دکتری علوم سیاسی و سمت کارمند وزارت امور خارجه در وزارت کشور برای دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان ثبت نام کرد.

حسن نجاری علی رغم اینکه روز جمعه در فرمانداری حضور پیدا کرده بود اما به دلیل اینکه وی در حوزه انتخابیه شهر مشهد ثبت نام نموده و سپس درخواست تغییر حوزه نموده، در حال حاضر در لیست افراد شرکت کننده در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان نیست و تا چند روز آینده به این لیست اضافه خواهد شد. نجاری متولد ۱۳۵۰ دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی می باشد. آخرین سمت وی کارشناس ارشد امور مالیاتی سازمان امور مالیاتی خراسان رضوی بوده و با گرایش سیاسی اصول گرا در دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نموده است.

گفتنی است در طول یک هفته ثبت نام از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، فرمانداری گناباد مدیریت و استقبال خوبی از نامزدهای انتخاباتی و طرفدارانشان نمودند و همچنین با اجازه حضور خبرنگاران در زمان ثبت نام کاندیدها، بر نشاط و شور و گرمی ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی افزودند.

 • احمد ناصری
 • حجت الاسلام محمد ذبیحی
 • حجت الاسلام محمد رجایی
 • حجت ثابتی بیلندی
 • حسن نجاری
 • حمید بنایی
 • رضا مهرپور
 • رضا نقره
 • سید جلال هاشمی
 • علیرضا حیدری
 • غلامرضا صادقی بهابادی
 • محمد صفایی
 • محمدعلی قاینی پور
 • محمود خوشبخت
 • مهران دادگر
 • ناصرعلی منصوریان
 • نبی شریعتی فر
 • هادی اسکندری

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها