شماره مطلب : 12859
زمان انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۴
شرکت مسافربری

وقت مردم مهم است یا جیب آقایان!

گویا فقط برای شرکت های مسافربری تنها چیزی که اهمیت دارد فقط میزان درآمداست و بس!

به گزارش گنابادتایمز،بی نظمی در سرویس دهی شرکت های مسافربری مستقر در پایانه شهرستان گناباد به دلیل ضعف نظارتی آورده ای جز تضییع حقوق مسافران را در پی نداشته است.

گویا فقط برای شرکت های مسافربری تنها چیزی که اهمیت دارد فقط میزان درآمداست و بس!

در همین راستا مطلع شدیم که یکی از شرکت های مسافربری سرویس (گناباد-مشهد ساعت ۱۴ مورخه ۱۳۹۴/۵/۱۶) را به دلیل آنچه نبود مسافر خوانده اند کنسل کرده و این در حالیست  که تعدادی از مسافرینی که برای این ساعت بلیط نیز تهیه کرده بودند بلاتکلیف به حال خود رها شده اند.

با پیگیری به عمل آمده مشخص گردیده است که چون تعداد مسافران حدود ۱۰ نفر بوده است راننده اتوبوس از ارائه سرویس خودداری کرده و با موافقت مسئولین شرکت ساعت حرکت بعدی ۱۴:۴۵ اعلام شده است و این یعنی ۴۵ دقیقه بلاتکلیفی برای مسافرانی که برای وقت خود ارزش قائل هستند و حتما برای سفر خود برنامه ریزی نیز داشته اند.

این در حالیست که چون بلیط صادر شده است قانونا باید اتوبوس در ساعت مذکور به مقصد مشهد حرکت می کرد.

نکته تاسف بار این گونه رفتارهای غیر اخلاقی، عدم برخورد جدی مسئولین مربوطه با شرکت متخلف است که امیدواریم در این خصوص پیگیری جدی صورت پذیرد.

شرکت مسافربری

شرکت مسافربری

شرکت مسافربری

شرکت مسافربری

شرکت مسافربری

شرکت مسافربری

 

کلید واژه ها

دیدگاه ها

  1. حسین نوری گفت:

    با سلام
    متاسفانه مشکلات حادتراست در پایانه گناباد.
    من در ماه رمضان ساعت ۱۴ با دهان روزه به ترمینال مراجعه و سوار اتوبوس شدم. به همراه ۲ خواهرزاده های ۱۴ ساله که روزه بودن. مشخص شد کولر اتوبوس از قبل خراب است ولی متاسفانه نه راننده و مسول فنی تعاونی اهمیت ندادن و اتوبوس حرکت کرد در اوج گرما و اکثر مسافران روزه دار… که پس از رسیدن به مشهد از شذت گرما نای حرف زدن نداشتیم و راننده حتی حاضر به روشن کردن فن کولر هم نبود. دلیل انتخاب ساعت ۱۴ توسط من به اصرار خواهرزاذه هایم جهت نخوردن روزه بود ولی متاسفانه روزه داری برای مسولین پایانه اهمیتی نداشت… ضمن اینکه بایستی ذر همه ایام کولر ماشین سالم باشد تا اجازه حرکت داشته باشدولی کجاست حس مسولیت اول شرعی و بعد قانونی .

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها