شماره مطلب : 5840
زمان انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۲

وزیر بهداشت در روستای بیمرغ همه را غافلگیر کرد !

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی علیرغم فراهم بودن همه امکانات ،ترجیح داد که به جای هتل در محل امامزاده سلطان احمد بن موسی الکاظم (ع) روستای ˈبیمرغ ˈ شهرستان گناباد شب را به صبح برساند.

به گزارش گنابادتایمز به نقل ازایرنا ،دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در کسوت وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور جمهوری اسلامی با این حرکت خود ، همه کسانی را که انتظار داشتند از او به شکل معمول در مهمانسرا پذیرایی کنند، غافلگیر کرد.

وزیر بهداشت در امامزاده روستای ˈبیمرغˈ گناباد شب را به صبح رساند

وزیر بهداشت در امامزاده روستای ˈبیمرغˈ گناباد شب را به صبح رساند

گویا سالها خدمت در جهاد سازندگی و جبهه های جنگ تحمیلی وزیر بهداشت و درمان جمهوری اسلامی را به این باور رسانده است که زرق و برق و تجمل دیوار بلندی بین مردم و مسوولین ایجاد می کند و باید این دیوار شکسته شود.

قاضی زاده هاشمی به جای استراحت در هتل و مهمانسرا با جمعی از همسنگران خود در دوران دفاع مقدس که اکنون در قالب بنیاد خیریه نور آوران سلامت به محرومین خدمت می کنند در امامزاده روستای بیمرغ شب را به صبح رسانید و مردم روستا یکی از مسوولین عالی رتبه کشور را در کنار خود دیدند و بدون تشریفات رسمی با وی هم کلام شدند.

وی به رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد و جمعی از مسوولین این دانشگاه که می خواستند وزیر را تا شب همراهی کند توصیه کرد که وی و پزشکان بنیاد خیریه نورآوران سلامت را تنها بگذارند تا هرچه بیشتر فضا برای نزدیک شدن به مردم و استفاده از فضای ساده و معنوی فراهم شود و مردم بدون هیچ رو در بایستی بتوانند با وزیر حرف بزنند.

وزیربهداشت در بیمرغ

وزیربهداشت در بیمرغ

وزیربهداشت در بیمرغ

وزیربهداشت در بیمرغ

وزیربهداشت در بیمرغ

وزیربهداشت در بیمرغ

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها