شماره مطلب : 17844
زمان انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
محمود واعظی

واعظی: حزب اعتدال و توسعه با لاریجانی و عارف کار می‌کند

وزیر ارتباطات که عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه نیز هست درباره ساز و کار انتخاباتی این حزب گفت: هم با لاریجانی کار می‌کنیم هم با عارف.

محمود واعظی

محمود واعظی

به گزارش گنابادتایمز و به نقل از خبرگزاری فارس، محمود واعظی وزیر ارتباطات صبح امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهمترین پیام راهپیمایی این است که ما به دنیا اعلام می‌کنیم که بعد از ۳۷ سال آن میراثی که امام برای ما به یادگار گذاشته و مقام معظم رهبری پاسداری کرده است ملت ایران به آن عهد و پیمان وفادار است.

وی افزود: پیام دیگر راهپیمایی ۲۲ بهمن این است که این ملت بعد از ۳۷ سال یکپارچه است و ما در مقابل توطئه‌ها همه یکی هستیم و ما با این راهپیمای عظیم اعلام می‌کنیم در ۷ اسفند یک انتخابات پرشور و گسترده و موفق هواهیمداش

وزیر ارتباطات در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود حزب اعتدال بنا دارد در انتخابات ۷ اسفند از آقای لاریجانی حمایت کند و اصلاح‌طلبان پیشنهاد آنها در مورد ائتلاف را نپذیرفته‌اند، گفت: ما با همه گروه‌هایی که معتدل هستند تعامل داریم دولت نیز امروز یک دولت فراجناحی است و ما معتقدیم این کشور را یک حزب یا یک گروه نمی‌تواند اداره کنند.

واعظی خاطر نشان کرد: همه معتدلین باید دست به دست هم بدهند و ما با آن چیزی که  در حزب ائتلاف مخالف هستیم و نمی‌توانیم کنار بیاییم افراد تندرو است.

وی با بیان اینکه هم با لاریجانی کار می‌کنیم و هم با عارف گفت:‌ ما با هیچ یک از این‌ها مشکلی نداریم.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها