شماره مطلب : 3757
زمان انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۲

مهندس عباسعلی مرادی معاون مدیرکل اداره راه و شهرسازی خراسان رضوی شد

در ادامه تغییرات استانی، مهندس عباسعلی مرادی با حکم مدیر کل راه و شهرسازی خراسان از اداره راه وشهرسازی گناباد به نیشابور منتقل گردید

به گزارش گنابادتایمز، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی طی حکمی عباس‌علی مرادی  را به‌عنوان معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیشابور منصوب کرد . مهندس مرادی از تاریخ 31 شهریور 1388 عهده دار  اداره راه و ترابري گناباد بود که در راستاي طرح ادغام دو اداره راه و ترابري و مسکن و شهرسازي استان در تاریخ 1391/3/4 به سمت سرپرست اداره راه و شهرسازي شهرستان  گناباد منصوب شده بود.

شایان ذکر است ایشان سابقه ریاست اداره راه و ترابری تایباد را در کارنامه خود دارد.

قائم مقام وزیر و مدیرکل راه وشهرسازی خراسان رضوی عباسعلی مرادی را به سمت معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیشابور منصوب کرد.

قائم مقام وزیر و مدیرکل راه وشهرسازی خراسان رضوی عباسعلی مرادی را به سمت معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیشابور منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی خراسان رضوی، مهندس محمدرضا قلندر طی ابلاغی با اشاره به اهمیت شهرستان نیشابور به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت استان، جایگاه مهم این شهرستان در  صنعت، تجارت، فرهنگ و آموزش را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: موقعیت استراتژیک شهرستان نیشابور در مسیر کریدور جنوب به شمال و شرق کشور از یک سو و استعداد بالای این شهرستان در بحث تولیدات صنعتی و کشاورزی از دیگر سو نشان از حساسیت و سنگینی مسئولیت شما دارد.
وی خطاب به مهندس مرادی افزود: با توجه به وجود بیش از 5 هزار واحد مسکن مهر در حال اجرا در این شهرستان و ده پروژه ساختمان های دولتی و خدمات عمومی نهایت تلاش خود را در جهت نیل به اهداف عالیه وزارت راه وشهرسازی و عمل به منویات مقام معظم رهبری به کار گیرید.

این در حالیست که 16 روز بعد از ابلاغ این حکم، محمدرضا اخوان عبداللهیان طی مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مسئولان استان به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی خراسان رضوی معارفه ومهندس محمدرضا قلندر مورد تکریم قرار گرفت.

شایان ذکر است پس از گذشت 3 روز از تودیع مهندس قلندردر نخستین گام از تغییرات سید صولت مرتضوی، شهردار مشهد، مدیر کل سابق شهرسازی خراسان رضوی به عنوان شهردار منطقه دو، بزرگترین منطقه شهری مشهد منصوب شد. به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، طی مراسمی محمدرضا قلندر که در سال‌های اخیر به عنوان مدیر‌کل مسکن و شهرسازی استان قم و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی مشغول به فعالیت بوده به عنوان شهردار منطقه 2 مشهد منصوب شد.

گفتنی‌است در این جلسه که با حضور شهردار مشهد برگزار شد، از زحمات ارزنده ظفر جعفرزاده شهردار سابق منطقه 2 تجلیل شد و حکم انتصاب محمدرضا قلندر به وی داده شد.

محمدرضا قلندر به عنوان شهردار جدید منطقه 2 مشهد معرفی شد.

محمدرضا قلندر به عنوان شهردار جدید منطقه 2 مشهد معرفی شد.

گنابادتایمز برای مهندس مرادی در سمت جدید آرزوی موفقیت دارد.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها