شماره مطلب : 8978
زمان انتشار : ۱ شهریور ۱۳۹۳
شهرک شهرجو

مشکلات شهرک «شهرجو» گناباد همچنان ادامه دارد

مشکل فاضلاب،آسفالت جاده و روشنایی از مهمترین مشکلات ساکنان شهرک شهرجو می باشد

به گزارش گنابادتایمز،شهرک شهرجو که با بحث و حدیث های فراوان به عنوان محلی برای اسکان متقاضیان مسکن مهراز سوی مسئولین وقت در نظر گرفته شده است اکنون با چالش های جدی روبروست و همچنان اعتراض همشهریان ساکن در خصوص کمبود امکانات و بروز مشکلات ادامه دارد.

مطالبه مردمی :

قاسمي از شهروندان گنابادي هستم. امسال واحدهاي ويلايي مسکن مهر را در شهرک «شهرجو» تحويل متقاضيان دادند و تاکنون چاه هاي فاضلاب چند واحد مسکوني ريزش کرده و خساراتي را به بار آورده است. از جمله اين که در روز چهارشنبه گذشته يکي از چاه هاي يک منزل مسکوني نشست کرد که مالک يکي از واحد منزل مذکور در داخل چاه گير افتاد و تا کمر داخل چاه افتاده بود که به کمک همسايگان نجات يافت.

به منظور حل مشکل مذکور با مسئولان گفت وگو کرديم اما فايده اي نداشته و درخواست شده است که مبلغ يک ميليون تومان واريز کنيم تا شبکه فاضلاب اين منازل ساماندهي شود. اين همه در حالي است که کل پول مسکن مهر را گرفته اند اما آن را در مرحله خاک گچ تحويل داده اند. يکي از مشکلات ديگر اين واحدهاي مسکوني مسکن مهر نيز نبود روشنايي در کوچه هاي آن است که باعث شده مردم از ساعت ۱۰ شب جرأت خروج از منازل خود را نداشته باشند. موضوع ديگر اين است که خيابان هاي اين منطقه هم آسفالت نيست و از نظر بهداشتي انواع بيماري ها ساکنان شهرک را تهديد مي کند.

مطلب مرتبط :

مسئول رسیدگی به وضعیت اسفبار ساختمان های مسکن مهر شهرجو کیست ؟

دیدگاه ها

  1. حسن امامی گفت:

    فرماندار مسئول رسیدگی است

  2. احسان گفت:

    متاسفانه در شهر گناباد مسکن مهر هیچ جایگاهی ندارد. گویا فقط از سر رفع تکلیف بوده و بس. کاش مسولین خود و خانواده های خود را جای خانواده های ساکن در این خانه ها بگزارند…

  3. امین جمالی نوقابی گفت:

    بنده ۳۲میلیون پول دادم خاک گچ تحویل گرفتم وامش هم که۲۵ تومانه،۴-۵ملیون دیگه هم خرج داره بجزکابینت و…حالا اسمش هم مسکن مهره!فقط یک کمی بدون مهره!

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها