شماره مطلب : 21503
زمان انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۵

مرکز توانبخشی گناباد به نام مدافعان حرم نام گذاری شد

رئیس مرکز توانبخشی شهید خواجه بهزیستی گناباد گفت: ارزش گذاشتن و ارج نهادن به کسانی که جان خود را برای آرامش این سرزمین می دهند، وظیفه ما است.

3به گزارش گناباد تایمز و به نقل از خبرنگار مهر، مجید ازقندی صبح دوشنبه در مراسم نام گذاری بخش فیزیوتراپی مرکز توانبخشی بهزیستی گناباد اظهار کرد:این مرکز افتخار دارد امروز میزبان جانباز مدافع حرمی باشد که در منطقه حلب به درجه رفیع جانبازی نائل شده است.

وی افزود:فرهنگ سازی و تجلیل از مقام راسخ شهیدان این بخش فیزیوتراپی مرکز توانبخشی گناباد به نام مدافعان حرم نام گذاری شده است.

رئیس مرکز توانبخشی شهید خواجه ی بهزیستی گناباد گفت: روزگار دفاع از اسلام و مظلوم فرا رسیده است و هر کسی باید به وظیفه خود عمل کند شاید ما نتوانیم در خط مقدم در مقابل دشمن به ایستیم ولی می توانیم در سنگر دیگری از اسلام دفاع کنیم و دفاع از فرهنگ و فرهنگ سازی یک کار ارزشمند خود نوعی جهاد است.

ازقندی اظهار کرد: ما با این کار بخش کوچکی از وظایف خود را در قبال این بزرگ مردان تاریخ عمل کنیم هر چند به خوبی می‌دانیم که این شهیدان زنده همچون مقتدای خود حضرت عباس (ع) اسوه صبر و مقاومت هستند و  ایثار و از خود گذشتگی را شرمنده خود کرده اند.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها