شماره مطلب : 14335
زمان انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۴
محمدعلی نبی پور فرماندار گناباد

مدیرعافیت طلب نمی خواهیم

مدیران باید نقدپذیرباشند وعلاوه بر نقدپذیری تحرک داشته باشند،ما مدیر عافیت طلب نمی خواهیم.

به گزارش گنابادتایمز به نقل از گنابادآنلاین، فرماندار گناباد در جلسه شورای اداری با اشاره به اینکه برخی از ادارات و نهادهای گناباد، عافیت طلبی را بر تحرک ترجیح داده اند، تاکید کرد:درراستای افزایش همدلی وهم زبانی باید کارهایی که انجام می دهیم را به مردم ارائه بدهیم.وی افزود مدیران باید نقدپذیرباشند وعلاوه بر نقدپذیری تحرک داشته باشند،ما مدیر عافیت طلب نمی خواهیم.
محمد علی نبی پور در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینکه نامگذاری سال ۹۴ به عنوان سال «همدلی و همزبانی دولت و مردم» از سوی مقام معظم رهبری حاصل مطالعه و دقت نظر ایشان بوده است، گفت:‌ امسال دولت از لحاظ اقتصادی در شرایط دشواری قرار دارد و این مشکلات اقتصادی سبب بروز فشار بر مردم شده است.
وی اظهار کرد: مردم علی رغم تمامی مشکلات از دولت حمایت می کنند، لذا تکریم ارباب رجوع از سوی مسولین ادارات و نهادها مهمترین مسئولیت کارکنان دولت در سال جاری است.
نبی پور با اشاره به اینکه برخی از ادارات و نهادهای گناباد، عافیت طلبی را بر تحرک ترجیح داده اند، تاکید کرد: در شرایط کنونی کشور، مدیران باید چابک باشند و تحرک بیشتری داشته باشند چراکه مردم شهرستان نیز خواستار تحرک بیشتر ادارات و نهادها شده اند.
وی افزود: مدیران گناباد توجه داشته باشند برنامه های آینده ای خود را که به صورت مکتوب به فرمانداری ارائه شده است را به جد پیگیری نمایند چرا که من آنها را از مدیران طلب خواهم نمود.
فرماندار گناباد، انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را یکی از مهمترین رخدادهای سال ۹۴ دانست و افزود: در انتخابات شور و نشاط و تلاش برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی با رعایت قوانین و مقررات انتخابات امری ضروری است.
نبی پور خاطرنشان کرد:‌ با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آرای مردم، حق الناس است لذا مسولین اجرایی انتخابات باید وظیفه امانت داری آرای مردم را به نحو احسن به انجام برسانند.

دیدگاه ها

  1. شهروند گفت:

    با موعظه و پند و اندرز به این مسئولینی که سالها بر مسند ریاست تکیه زده اند مشکلی را حل نخواهد کرد حضرتعالی یک تحرکی از خودتان نشان بدهید و مدیری لایق و چابک بر مسند ریاست آن نهادها و ادارجات بگذارید شاید مشکلات این شهر حل شود .

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها