شماره مطلب : 20940
زمان انتشار : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
مدیرعامل باشگاه نفت تهران

قنبرزاده: بیرانوند می‌تواند به فکر تیم آینده‌اش باشد

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: علیرضا بیرانوند در نفت تلاش‌های زیادی کرده اما او می‌تواند برای فصل بعدی به فکر تیم آینده‌اش باشد.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران

مدیرعامل باشگاه نفت تهران

به گزارش گنابادتایمز و به نقل از خبرگزاری فارس، منصور قنبرزاده در خصوص نتایج تیم فوتبال نفت تهران در چند هفته اخیر لیگ برتر گفت: بازیکنان نفت با اعتبار و غیرت خودشان بازی می‌کنند و امیدوارم در دو بازی باقیمانده همه توان و تلاش خود را به کار گیرند تا لیگ را به خوبی به پایان برسانند. من بیشتر از این درباره عملکرد تیم نفت نمی‌توانم صحبت کنم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود علیرضا بیرانوند فصل آینده پرسپولیسی خواهد شد، اظهار داشت: بیرانوند از نظر اخلاقی و فنی در نفت پیشرفت خوبی داشته و حتی به تیم ملی هم رسیده است. او امسال متعهد شد تا پایان لیگ در نفت بماند آن هم در حالی که ما یک چهارم از مطالبات مالی او را پرداخت نکردیم. طبعا در پایان لیگ هر بازیکنی می‌تواند به فکر تیمش باشد و اختیار او دست خودش است. ما هم به تصمیم او احترام می‌گذاریم اما از رسانه‌ها می‌خواهم در این دو بازی پایانی لیگ تمرکز بازیکنان را به هم نزنند. از طرفی هم باشگاه نفت در حال واگذاری است و بازیکنان اختیار خودشان را خواهند داشت.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در خصوص مصاحبه‌های برخی بازیکنان این تیم که انتقادات تندی به او داشتند و از عباراتی همچون «آقایان به ما پول ندادند و خجالت بکشند»، «شما که نمی‌توانید پول بیاورید بی‌خود می‌کنید وارد فوتبال شدید» و … تصریح کرد: به هر حال بازیکنان حق و حقوق‌شان را نگرفتند اما من پاسخی برای این حرف‌ها ندارم. باید بگویم من هم مثل کادر فنی و بازیکنان جزئی از تیم هستم و هیأت مدیره باشگاه نفت در این باره تعیین تکلیف می‌کند چرا که این وزارتخانه مالک نهایی باشگاه نفت است. باید بگویم کسی به من توهین نکرده بلکه اگر هم انتقادی شده به همه وارد بوده است. با این همه در فوتبال ما از این مسائل زیاد وجود دارد و من هم نظری در این خصوص ندارم.

قنبرزاده درباره اینکه گفته می‌شود با علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال درگیری فیزیکی داشته، ادامه داد: این مسائل بزرگ‌نمایی شده است. ما با هم درگیری نداشتیم. بلکه در یک جلسه غیررسمی سری به او زدم که بحث اداری پیش آمد. از طرفی هم طبق معمول فشار کاری فدراسیون بر روی شانه‌های او بود و تن صدای ما کمی بالا و پایین شد که معمولا در جلسات از این مسائل رخ می‌دهد.

وی درباره اینکه برخی شاهدان عینی دیده‌اند که قنبرزاده با لباسی که به نظر می‌آمده به دلیل درگیری از فرم طبیعی خارج شده و او چه پاسخی به این مسئله خواهد داشت، گفت: دوست ندارم در این باره صحبت کنم. این مسائل نه در شأن من و نه در شأن اسدی است که بخواهم در مورد آن صحبت کنم. ما سابقه دوستی دیرینه‌ای با هم داریم و حتی بعد از این مسائل به دفتر علی کفاشیان رفتیم و او به من هدیه‌ای داد و همدیگر را بغل کردیم! شاید به اسدی حق بدهم که به دلیل برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال فشار زیادی روی او وجود دارد. من ارادات خاصی به اسدی دارم و جایگاه دبیرکل فدراسیون فوتبال برای من ویژه است.

قنبرزاده درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه شائبه برگزار نشدن این انتخابات به گوش می‌رسد، گفت: اعتقاد من این است که صلاح در برگزار شدن انتخابات است و اینکه این انتخابات خروجی داشته باشد. ما در آستانه حضور در دور بعد مسابقات مقدماتی جام جهانی هستیم و باید مراسم بدون چالش در تاریخ ۱۸ اردیبهشت برگزار شود. چرا که هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال فقط تا این تاریخ مشروعیت دارد. از طرفی هم علی کفاشیان گفته انتخابات حتما در ۱۸ اردیبهشت برگزار می شود. با این همه فکر می‌کنم افرادی شیطنت می‌کنند تا فضا غبارآلود شود و بحث رای‌های سفید پیش آمده است که اینها شیطنت است چرا که اعضای مجمع همگی متعهد و کاربلد هستند.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پاسخ به این سؤال که از نظر او شانس کدام گزینه برای رسیدن به ریاست فدراسیون فوتبال بیشتر است، افزود: ۳ بزرگوار در انتخابات ثبت‌نام کردند و حتی ۱۰ نفر هم می‌توانستند ثبت‌نام کنند. تا جایی که من می‌دانم این ۳ نفر کاملا با هم دوست هستند و اگر هم در مناظرات حرفی پیش می‌آید این نمک انتخابات است. قطعا هر سه نفر هم همدیگر را قبول دارند و هر فردی که توسط مجمع انتخاب شود قانونا و شرعا سایرین باید از او تبعیت کنند.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها