شماره مطلب : 22178
زمان انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۵
جشنواره عمار گناباد
مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد:

فیلم‌های جشنواره عمار در بیش از ۵۰ مکان گناباد اکران می‌شود

مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد گفت: پیش‌بینی می‌شود فیلم‌های جشنواره عمار در بیش از ۵۰ مکان اعم از مسجد، پایگاه بسیج، حوزه علمیه، مدرسه، دانشگاه و ادارات به نمایش عموم درآید.

علیرضا جاویدعربشاهی مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد در گفت‌وگو با خبرنگار ندای گناباد گفت: جشنواره مردمی فیلم عمار باهدف شناسایی ظرفیت‌های مستعد انقلابی در حوزه فیلم‌سازی، پیوند مردم با هنر انقلابی و تولید آثار در طراز انقلاب اسلامی پس از فتنه ۸۸ ایجاد و امسال هفتمین دوره آن به‌صورت رسمی افتتاح شد.

وی با اشاره به مضامین آثار این دوره گفت: خوشبختانه جشنواره عمار توانسته است حوزه‌های مغفول مانده در حوزه سینما را موردتوجه ویژه قرار دهد.

جاویدعربشاهی افزود: در این دوره آثار بسیار خوبی با موضوعات اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی، بیداری اسلامی و وحدت، مدافعان حرم، تاریخ انقلاب، دفاع مقدس و فتنه ۸۸، تاریخ فرهنگی اجتماعی انقلاب و جنگ نرم در قالب مستند، فیلم داستانی، پویانمایی و موشن گرافیک در جشنواره حضور دارد.

مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و مطابق سنوات گذشته اکران فیلم‌ها با الویت نمایش در روستاهای گناباد از این هفته آغاز و تا پایان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

جاویدعربشاهی با اشاره به استقبال خوب مردم گناباد در سالیان گذشته اذعان کرد: پیش‌بینی می‌شود فیلم‌های جشنواره عمار در بیش از ۵۰ مکان اعم از مسجد، پایگاه بسیج، حوزه علمیه، مدرسه، دانشگاه و ادارات به نمایش عموم درآید.

شایان‌ذکر است فیلم‌های جشنواره عمار در گناباد از اولین دوره جشنواره به‌صورت مردمی و خودجوش اکران شده است.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها