شماره مطلب : 1634
زمان انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

فروشگاه كارمندان گناباد با ۲۵۰۰ عضو پلمپ شد

بعداز حدود ۳۰ سال كه مكان فروشگاه كارمندان دولت گناباد در اجاره اين فروشگاه بوده است شهرداري گناباد به عنوان مالك حكم تخليه اين مكان را از دادگاه گرفته است .

به گزارش گنابادتایمز، عضو هيات مديره شركت تعاوني مصرف كاركنان دولت درشهرستان گناباد به خبرنگار ايرنا گفت : بعداز حدود ۳۰ سال كه مكان فروشگاه كارمندان دولت گناباد در اجاره اين فروشگاه بوده است شهرداري گناباد به عنوان مالك حكم تخليه اين مكان را از دادگاه گرفته است .
محمد باقر پيش بين افزود : شهرداري بايد فرصت بيشتري براي تخليه در اختيار مسوولين فروشگاه قرار دهد تا بتوان با تشكيل مجمع عمومي مكان ديگري را براي اين شركت تعاوني پيدا كرد .
وي ادامه داد : شركت تعاوني مصرف كاركنان دولت گناباد سال ۱۳۵۴ تشكيل شده است و از سال ۱۳۶۱ در مكان فعلي كه امروز پلمپ گرديد، داير بوده است .
يكي از كساني كه در هنگام پلمپ فروشگاه در محل حاضر بود به خبر نگار ايرنا گفت : براي پلمپ فروشگاه چند ماشين آتشاني و مامور وارد عمل شدند كه زيبنده بر خورد با يك نهاد مردمي و عمومي نيست.
رييس هيات مديره شركت تعاوني مصرف گناباد گفت : ملك اين فروشگاه متعلق به شهرداري است و اين تعاوني مستاجر مي باشد.
نادر ملك زاد افزود : در فروردين ماه سال جاري مدت اجاره به پايان رسيده است و تا كنون اجاره ي آن تمديد نشده است.
وي اظهار داشت : شهرداري گناباد به بهانه تعريض خيابان و تخريب مغاره ها خواستارتخليه اين مكان شده است.
وي ادامه داد : اين فروشگاه داراي بيش از دو هزار نفر عضو مي باشد و اقلام خوراكي ، نوشته افزار ، لوازم صوتي ، تصويري لوازم منزل و غيره به اعضا و عموم مردم عرضه مي كند.
شهردار گناباد با تاييد پلمپ اين فروشگاه گفت : اين ملك متعلق به شهرداري است و شركت تعاوني مصرف كاركنان دولت نسبت به تمديد اجاره اقدام نكرده است.
حميد بنايي افزود: درحال حاضر قسمتي از اين فروشگاه بايد جهت تعريض خيابان تخريب شود و شهرداري قبلا به مديريت اين فروشگاه جهت تخليه اخطار داده است ولي متاسفانه به اين اخطار ترتيب اثر داد نشده است.
وي گفت : در حال حاضر با كمك مراجع قضايي فروشگاه مذكور هم پلمپ و هم قفل شده است و اين آمادگي وجود دارد كه شهرداري در جهت حمل وسايل اين فروشگاه به محل ديگر همكاري كند.
وي اظهارداشت : درصورتي كه فروشگاه تخليه نشود، شهرداري راسا با حضور مراجع قضايي نسبت به تخليه آن اقدام خواهد كرد.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها