تاریخ : شنبه, ۱۷ خرداد , ۱۳۹۹ 15 شوال 1441 Saturday, 6 June , 2020
0

فرهنگ چاپلوسی در جامعه گسترش یافته است

  • کد خبر : 13707
  • 15 اکتبر 2015 - 17:15
فرهنگ چاپلوسی در جامعه گسترش یافته است

رسانه ها در گناباد به دنبال اصلاح امور هستند حتی اگررسانه ای با این هدف ،انتقادی در جهت اصلاح روش ، مطلبی مطرح کرد که به عبای کسی بر خورد کرد هیچ اشکال ندارد.

به گزارش گنابادتایمز به نقل از ایرنا محمدعلی نبی پور چهار شنبه شب در اولین دیدار خود با خبرنگاران شهرستان گناباد در سالن کنفرانس فرمانداری این شهرستان افزود : البته انتظار ما این است که نقد ها بی طرفانه ،منصفانه و عالمانه باشد و اگر غیر این باشد نه تنها رشدی در جامعه صورت نمی گیرد بلکه باعث جنجال و تشتت می شود .
وی با بیان اینکه رسانه جنجالی در گناباد وجود ندارد گفت : رسانه ها در گناباد به دنبال اصلاح امور هستند حتی اگررسانه ای با این هدف ،انتقادی در جهت اصلاح روش ، مطلبی مطرح کرد که به عبای کسی بر خورد کرد هیچ اشکال ندارد.
وی با تاکید بر این نکته که برخی افراد کمتر انتقاد پذیر هستند گفت : به همین دلیل است که فرهنگ چاپلوسی در جامعه گسترش یافته است
وی ادامه داد : بعضی از نقد ها را می توان قبل از رسانه ای شدن در جلسات مطرح کرد و لزومی ندارد که در همان ابتدا از اشتباهات یک مدیر کوه ساخت .
نبی پور با بیان اینکه نگاه تحلیلی باید در رسانه از اولویت بر خوردار باشد گفت : رسانه ها باید بیشتر به تحلیل و بررسی اوضاع و احوال شهرستان بپردازند و در کنارانتقاد راه حل نیز ارایه دهند.
وی با توجه به انتخابات پیش رو،خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت : این انتخابات اولین انتخاباتی است که دولت تدبیر و امید بر گزار خواهد کرد و همه نگاهها عملکرد دولت را رصد می کنند.
وی با انتقاد از بعضی رسانه ها که به معرفی بعضی از نامزد های احتمالی مجلس می پردازند ادامه داد : تبلیغات زود تر از موعد خلاف قانون است و به سایت هایی که به این امر مبادرت کنند تذکر داده خواهد شد .
وی گفت : رسانه ها می توانند در جهت افزایش مشارکت مردم و انتخاب اصلح فعالیت کنند اما نباید قبل از موعد تبلیغات مصداقی عمل کنند.
وی گفت : بهتر است فضایی ایجاد شود که تمام طیف ها بتوانند در وقت قانونی خود را معرفی کنند ؛البته انتخابات اینده برای نخستین بار در فضای گسترش فضاهای مجازی موبایلی انجام می گیرد که کنترل انها امکان پذیر نیست و در برابر این پدیده نوظهور قانون مسکوت مانده است.

لینک کوتاه : http://gonabadtimes.ir/?p=13707

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. عالی بود.توصیه بزرگان ما دور کردن افراد چاپلوس بوده است و انرا افت حکومت می دانستند.

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید سردبیرگنابادتایمز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.