شماره مطلب : 5654
زمان انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۲

عدم همکاری مسئولان برای حل مشکلات ورزش شهر بیدخت

مسئول تربیت بدنی شهر بیدخت گفت : برای حل مشکلات ورزش بیدخت همکار لازم از سوی هیچ نهادی و مسوولی صورت نمی گیرد.

به گزارش گنابادتایمز، یاسر قاسم زاده رو پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : برای حل مشکلات ورزش شهر بیدخت ما تنها به توجه و عنایت خداوند چشم دوخته ایم و امیدی به حمایت مسوولان نداریم.

وی گفت: ورزش بیدخت از کمبود اعتبار و نبود امکانات در رنج است و قدرت ورزشی این شهر پهلوان خیز روز به روز رو به تحلیل است.

قاسم زاده افزود:با گذشت چند ماه از کاشت چمن در تنها زمین فوتبال شهر شش هزار نفری بیدخت متاسفانه یک ریال اعتبار به این بخش کمک نشده و در صورت ادامه این روند، نگهداری از چمن با مشکل روبرو می شود.

وی افزود : ماهیانه بیش از10میلیون ریال اعتبار فقط برای آبیاری تنها زمین چمن این شهر نیاز است که متاسفانه مسوولین و خیرین قولها و وعدهایی داده اند اما به وعده عمل نکرده اند.

وی اظهارداشت : همچنین در حال حاضر تامین آب مجموعه ورزشی شهر بیدخت به یک مشکل اساسی تبدیل شده است.

وی ادامه داد : تنها درآمد اداره ورزش و جوانان این شهر اجاره دادن سالن ورزشی می باشد که متاسفانه آن هم رقمی چمدانی را شامل نمی شود.

رییس ورزش و جوانان شهر بیدخت افزود : بیش از30 میلیون ریال از صندوق امام سجاد (ع) به صورت شخصی وام گرفته شده تا کفپوش سالن که بیش از 40 میلیون ریال هزینه در بر دارد تعمیر و مرمت گردد و از خسارتهای آینده جلوگیری شود.

قاسم زاده گفت: در حال حاضر تنها دو باشگاه ورزشی فعال در فوتبال بیدخت وجود دارد که در کارنامه خود حضور در لیگ برتر استان و شهرستان را دارند.

وی افزود: تیم فوتبال جوانان شهر بیدخت با کمترین امکانات توانسته است در استان صاحب مقام شود، این در حالی بود که هر اردوی این تیم، بیش از چند میلیون ریال هزینه داشته است.

وی اظهار داشت: بیش از 20 درصد جمعیت این شهر ورزشکار و یا در ورزشهای همگانی شرکت می نمایند.

قاسم زاده گفت : در شهر بیدخت حامی برای حمایت از ورزش وجود ندارد و ورزشکاران باید از خود سرمایه گذاری کنند، استعدادهای قابل توجه برای پرورش ورزشکار وجود دارد که اگر مورد توجه قرار گیرد، نتیجه خوبی در پی خواهد داشت.

این کارشناس ورزشی افزود: پر کردن اوقات فراقت جوانان و نوجوانان با ورزش کار بسیار آسان، کم هزینه و نتیجه بخش است.

وی اظهارداشت :در شهرهای کوچک که امکانات فرهنگی شهر بزرگ را ندارند، جوانان و نوجوانان زودجذب مکان های فرهنگی و ورزشی با نشاط می شوند و با این کار از تهاجم فرهنگی تا حدود زیادی دور می مانند.

وی افزود: از طریق ورزش و ورزشکار می‏توان اسباب انتقال فرهنگ اصیل اسلامی را از نسلی به نسل دیگر فراهم کرد.

شهر بیدخت با شش هزار نفر از توابع شهرستان گناباد و در 280 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها