شماره مطلب : 7035
زمان انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۳

ضرورت احداث زیر گذر استاندارد !

راه برای غریبه ها خیلی خوب شده که بیایند و بروند اما برای مردمان روستاهای باغ آسیا و بیلندو قوژد و …که جمعیتی بالغ بر 10000نفر را تشکیل می دهند جز دردسر و کشته شدن تنی چند از همشهریان ازجمله مرحوم رضا نجار که محبوبیت خاصی در بین جوانان دو روستا داشت ،نفعی نداشت.

به گزارش گنابادتایمز، یکی از مشکلات مردم ساکن در روستاهای باغ آسیا،بیلند،قوژد و  . ..  بحث راه مواصلاتی با مرکز شهر است که سالها پیگیری نتیجه ای در بر نداشته است.

سلام خدا قوت

کاش که یک مطلبم راجع به دوبانده کردن جاده سنتو می نوشتید گرچه زمان زیادی اش گذشته ولی همین گذر زمان باعث شده تا مردم از مشکلات آن بیش تر آگاه شوند.
راه برای غریبه ها خیلی خوب شده که بیایند و بتازند و بروند اما برای مردمان روستاهای باغ آسیا و بیلندو …که جمعیتی بالغ بر 10000نفر را تشکیل می دهند جز دردسر و کشته شدن تنی چند از همشهریان ازجمله مرحوم رضا نجار که محبوبیت خاصی در بین جوانان دو روستا داشت ،نفعی نداشت.
به علاوه حومه را از مرکز شهر به نحوی بریده است برای رفع این مشکل پیشنهاد احداث یک زیرگذر استاندارد در نزدیکی پمپ بنزین داریم والبته استاندارد نه این که یک پل مفت آبی گیر بیاوریم و زیر آن را خالی کنیم و اسمش را بگذاریم (((زیرگذر)))

با تشکر از شما به خاطر انعکاس صدای مردم

نقشه گناباد

گنابادتایمز آماده انتشار انتقادات و پیگیری تخصصی مطالبات مردمی شهرستان گناباد می باشد.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها