تاریخ : دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰ 1 رمضان 1442 Monday, 12 April , 2021
1

 موسی الرضا صائمی فرد فرماندار گناباد شد

  • کد خبر : 10095
  • 22 دسامبر 2014 - 11:18
 موسی الرضا صائمی فرد فرماندار گناباد شد

دکتر محمد رجائی، نماینده ی مردم شهرستان های گناباد و بجستان در نشستی خبری ضمن ارائه ی جزئیاتی جدید از پروژه ی راه آهن عبوری از گناباد، از انتخاب فرماندار جدید شهرستان خبر دادند …

به گزارش گنابادتایمز،پس از پایان دوره فرمانداری محمد صفایی حرف و حدیث های فراوانی در خصوص فرماندار جدید مطرح گردید. به نحوی اسامی مختلفی روزانه به عنوان کاندیداهای مطرح مطرح می شدند .در این میان عده ای بر بومی بودن فرد تاکید داشتند و عده ای دیگر سابقه ی فرمانداری را از ویژگی های مهم فرد مورد نظر ذکر می کردند .

در همین خصوص دکتر محمد رجائی در کنفرانس خبری اخیر خود  با شرح جزئیات انتخاب فرماندار گفت : برای انتخاب فرماندار جدید گناباد به حمدالله کارهایش انجام شده است و بنا بود بر اساس صحبت بنده با معاون وزیر شنبه گذشته کار تمام شود اما بعدا گفتند که هنوز وزارت اطلاعات جواب استعلام ما را نداده است؛ البته مشهد استعلام کرده بود و جوابش را داده بودند اما وزارت کشور مجددا استعلام کرده بود که نهایتا در هفته ی گذشته جواب آن ها نیز آمده بود و منتظر بودند تا آقای وزیر از مسافرت بیایند تا حکم زده شود و به احتمال زیاد الان باید این امر رخ داده باشد و آقای صائمی فر به عنوان فرماندار جدید شهرستان کار خودش را آغاز کند.

دکتر رجائی در خصوص خواسته های خود به عنوان نماینده ی مردم از فرماندار جدید نیز گفت: ما از وی خواستیم که وارد موضع گیری های سیاسی و سیاسی بازی نشود و همچنین در کارها ضوابط به طور کامل اجرا شود و با رابطه بازی و پارتی بازی برخورد شود که ایشان نیز نشان دادند خودشان نیز به این اصول اعتقاد دارند و با تحقیقات بسیاری که انجام دادیم به نظر می رسد نیروی مثبتی باشند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا مخالفتی با این انتخاب از سوی گروهی در شهرستان بوده است یا خیر نیز اضافه کرد: یک سری افراد با استانداری از طریق پیامک که شاید حضوری هم رفته بودند، مخالفتی از طریق عده ای در شهرستان به هر دلیل رخ داده بود که مسئولان فرمانداری گویا آن ها را نیز توجیه کرده اند.

نماینده ی نهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی در خصوص روندی که برای انتخاب فرماندار نیز طی شده است، خاطر نشان ساخت: رویکرد ما با استانداری به این صورت بود که چون به هر حال تعیین کننده استانداری است و با نماینده مشورت می کنند، استانداری چند نفر معرفی نمود و من اعلام مخالفت با هیچ کس نکردم. دو نفر مطرح شدند که من با هر دو نفر صحبت کردم و حتی اعلام نظر نکردم، بعد از صحبت با آن ها با معاون سیاسی استانداری جلسه داشتم ایشان سه نفر دیگر را معرفی کردند و در مورد آن دو نفر اول گفتند که ما به این نتیجه رسیدیم که مناسب فضای شهرستان نیستند. در حالی که با هر دو نفر من صحبت کردم و آن ها را هم انسان های منطقی یافتم و نه در خصوص هیچ کدام تأیید کردم و نه رد کردم و منتظر بودم تا بقیه ی گزینه ها معرفی شوند.

دکتر رجائی افزود: اما به هر حال این بار آن دو کنار گذاشته شدند و استانداری سه فرد جدید را به ما معرفی کرد که یکی از آن ها همین آقای صائمی فر بود و یکی دیگر هم فرمانداری بود در یکی از شهرستان ها که فرد قوی نیز بود اما ایشان خودش انصراف داد و گفت که خانواده ی من راضی نمی شود به جز مشهد جای دیگری بروند و از همین شهرستان فعلی هم قرار است کار را رها کنم و بخاطر خانواده به مشهد برگردم. دو نفر باقی ماندند و یک نفر از آن ها را چون پیشتر دیگران به ما معرفی کرده بودند تحقیقات را کرده بودیم و جلسه هم گرفته بودم و نظرم هم مثبت بود. با آقای صائمی فر هم که جدید بودند جلسه گرفتم و صحبت کردم و تحقیقات انجام شد و گرچه که ممکن است هر کدام از جهاتی خوب باشند، اما به این نتیجه رسیدیم که هر دو خوب هستند و بعد از آن تماس گرفتم با استانداری و گفتم هر کدام از این دو نفر را انتخاب کنید من حرفی ندارم که آن ها آقای صائمی فر را انتخاب کردند و پرسیدند ما با وی مشکلی نداریم که من هم گفتم مشکلی نیست.

موسی الرضا صائمی فرد

موسی الرضا صائمی فرد،فرماندار جدید گناباد

لازم به ذکر است موسی الرضا صائمی فرد که از مدیران موفق استان می باشد، پیش از این در سمت معاون توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی،بخشدار مرکزی مشهد، رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۷ مشهد و منطقه تبادکان و رییس مرکز استان آموزشکده شهید منتظری مشهد فعالیت داشته است.

لینک کوتاه : http://gonabadtimes.ir/?p=10095

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. خوش آمد عرض میکنم به عنوان یک شهروند انشاءاته موفقیت را برای ایشان آرزو دارم

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید سردبیرگنابادتایمز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.