شماره مطلب : 10302
زمان انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۳

شهوت‌رانی عناصر داعش از زبان یک عضو جدا شده

یک عضو جدا شده از داعش، اعترافات تکان‌دهنده‌ای را درباره انحرافات اخلاقی اعضای این گروهک و تجاوز به زنان و دختران سوری و عراقی بیان کرد.

به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، “ابو حمزه” یکی از اعضای جدا شده از داعش، شالوده این گروهک تروریستی را بر دو پایه کشتار و شهوت‌رانی دانست.

سایت خبری “سوریا الان” با انتشار گزارشی از شبکه الان نوشت، این تروریست داعشی تأکید کرد: اعضای این گروهک روز را به جنگ و کشتار می‌گذرانند و شب را به جهاد نکاح می‌پردازند و این سیاست داعش برای جلوگیری از فروپاشی است.

وی در ادامه افزود: زنان بسیاری برای جهاد نکاح وجود دارند؛ اگر تعداد زنان کافی باشد هر داعشی، یک زن را برای روابط جنسی انتخاب می‌کند؛ اما اگر تعداد کم باشد، هر زن مجبور است با چند تروریست ارتباط برقرار کند.

ابو حمزه اعتراف کرد: یک زن عراقی را در شب آخر به این دلیل که قصد داشت موضوع فرار مرا لو دهد به قتل رساندم؛ زیرا مواد مخدر به شدت مرا از خوب بی خود کرده بود.

این عضو جدا شده از داعش تأکید کرد: داعشی‌ها در هر حمله شبانه به خانه‌های مردم، به زنان و دختران آنان تجاوز می‌کنند و خود من نیز دو یا سه بار، این عمل منافی عفت را انجام داده‌ام؛ اما از آنجا که من مسئول انبار سلاح بودم، کمتر در حملات شبانه مشارکت داشتم.

جالب اینجاست که همین عناصر شهوت‌ران داعش، زنان مسلمان را به دلیل درست نبستن روبنده شلاق می‌زنند و ده‌ها نفر از مردم عراق و سوریه را به بهانه انحرافات اخلاقی و بدون برگزاری دادگاه شرعی و شاهد سنگسار و اعدام می‌کنند.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها