شماره مطلب : 5991
زمان انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۲

“سینما سلام ” در گناباد !

وقتی اکران فیلم به صورت رایگان در روز ” سینما سلام ” در گناباد به عنوان برنامه های ویژه دهه فجر یاد می شود، دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی ماند!

به گزارش گنابادتایمز،روز پنجشنبه دهم بهمن «سینما سلام» نام گرفته است و سینماهای سراسر کشور در این روز رایگان میزبان مردم می باشند و هزینه سینما و تهیه‌کنندگان را سازمان سینمایی پرداخت می کند تا مردم در این روز رایگان به تماشای فیلم‌های مورد علاقه خود بنشینند.

سینما سلام برنامه‌ای برای فرهنگ سازی سینما رفتن مردم است. این پیشنهاد از سوی حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی طرح شد و جمع بندی این بود که با اجرای آن زمینه رونق بیشتر سینما به وجود آید.

10 بهمن این طرح در گناباد نیز با استقبال خوب مردم مواجه گردید ، هر چند  که رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد در تشریح برنامه های ویژه دهه فجر اعلام کرده بود “اکران دو فیلم بوی گندم و سگ‌های پوشالی در تاریخ پنجشنبه دهم بهمن ماه به طور رایگان در سینما شهر” جزو  400 فعالیت فرهنگی در گناباد به مناسبت دهه فجر است !

امیدواریم ۳۹۹ برنامه ی دیگر هم مانند روز ” سینما سلام ” که طرحی سراسری بوده و هیچ ارتباطی با برنامه های دهه فجر گناباد ندارد ، نباشد!

سینما سلام در گناباد

سینما سلام در گناباد

گزارش تصویری:

سینما سلام در گناباد

سینما سلام در گناباد

سینما سلام در گناباد

سینما سلام در گناباد

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها