شماره مطلب : 2238
زمان انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۲

سرهنگ خاکسار تودیع شد

سروان محسن موسی‌آبادی به عنوان رئیس پلیس راهور فرمانده انتظامی شهرستان گناباد معرفی شد

به گزارش گنابادتایمز به نقل از ایرنا، در مراسمی با حضور مسئولین از خدمات سرهنگ رضا خاکسار تقدیر و سروان محسن موسی‌آبادی به عنوان رئیس پلیس راهور فرمانده انتظامی شهرستان گناباد معرفی شد.

سرهنگ علیرضا گرایلی  در مراسم تودیع و معارفه رئیس راهور فرمانده انتظامی شهرستان گناباد که در سالن اجتماعات این فرماندهی برگزار شد اظهار کرد: مرگ و میر حوادث جاده‌ای و درون شهری بعد از مرگ و میر قلب دومین آمار فوتی‌ها در ایران است.

وی افزود: مرگ و میر در حوادث رانندگی مشکلات عدیده‌ای برای جامعه و خانواده بر جای می‌گذارد و در این راستا همه مردم باید با پلیس همکاری کنند.

گرایلی گفت: باید تمامی دستگاه‌های اجرایی، رسانه‌های جمعی و روحانیون تلاش کنند که آمار مرگ و میر در حوادث ترافیکی کاهش یابد.

وی تصریح کرد: در گذشته که از کمربند ایمنی کمتر استفاده می‌شد بین 40 تا 50 درصد ضربه‌های مغزی به دلیل استفاده نکردن از این وسیله در خودروها بود.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: با تلاش‌های و آموزش‌های ارائه شده در چند سال اخیر در بخش‌های مختلف به ویژه استفاده موتور سواران از کلاه ایمنی که 60 درصد فوتی‌ها را به خود اختصاص می‌دهد، آمار فوتی‌ها کاهش یافته است.

گرایلی بیان کرد: باید تلاش شود تا استفاده از کلاه ایمنی توسط موتور سواران و بستن کمربند ایمنی توسط رانندگان در خودروها به یک فرهنگ تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد: از لحاظ امکانات و خدمات پلیس راهور، شهرستان گناباد بعد از مشهد بیشترین خدمات را داشته است.

شایان ذکر است سرهنگ خاكسار به عنوان مسئول بازرسی پلیس راهور استان منصوب شده است.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها