شماره مطلب : 1034
زمان انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۲

ستاره هشتم گناباد یک تساوی و یک باخت

مسابقات فوتسال قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور در سیرجان در حال برگزاری است.در این دوره از مسابقات تیم ستاره هشتم گناباد نیز حضور دارد.

به گزارش گنابادتایمزدر این مسابقات ۵۲ تیم در رده سنی نوجوانان و ۴۱ تیم در رده سنی جوانان از ۳۱ استان کشور، حضور دارند و این مسابقات تا ۱۱ شهریور بمدت ۲۰ روز در شهرستان سیرجان برگزار می شود. تیم ستاره هشتم گناباد در اولین بازی با نتیجه 5-3 مغلوب نای بند بندرعباس شد و در دور دوم استراحت داشت و در دور سوم برابرکیان سپهر اصفهان با نتیجه 3-3 متوقف گردید .

نتایج سه روز اول مسابقات به شرح ذیل است:

نتایج دور اول

علوی ایلام

۱       ۱

آرسین میناسیان

سپهر گلستان

۳      ۳

پارس شاهزند

مقاومت کرمان

          ۳       ۰ (عدم حضور)

مهرگان تهران

شهدای دانشجوی قزوین

۱        ۰

آتیه سازان شاهزند

نای بند بندرعباس

۵      ۳

ستاره هشتم گناباد

ستاره طلایی زنجان

۲        ۲

آوی در سنندج

یاران قیام مشکین شهر

۰         ۰

عرشیان کرمانشاه

انصارالمهدی فسا

۶         ۲

آیندگان کرج

وحدت ملایر

۳         ۱

تیزبین اردبیل

آروین سقز

۲        ۶

میعاد قم

استقلال دشمن زیاری

۰        ۳

لاله صحرای رودهن

استقلال بوشهر

۳        ۵

شهرداری رشت

نتایج روز دوم

نتایج مسابقات برگزار شده در سالن امام علی(ع):

شهرداری ساوه

۰       ۰

آذین سپهر اصفهان

پرواز بندرعباس

۱      ۴

اتحاد اسفراین

مقاومت تبریز

       ۳        ۲        

یاران قیام مشکین شهر

هیئت فوتبال رودسر

۲        ۱

شهرداری رشت

جرثقیل جواد

۱       ۲

وحدت ملایر

اقلید فارس

۰        ۲

آروین سقز

جام عسل مشهد

۰         ۳

لاله صحرا رودهن

میلگرد حدید

۷         ۱

آیندگان کرج

نتایج مسابقات  برگزار شده در سالن هلال احمر:

ایزوگام دلیجان

۱       ۲

علوی ایلام

سپهر گلستان

۳      ۵

ملی حفاری ایران

مقاومت کرمان

۱       ۰

لبنیات اعلاء ابرکوه

کیان سپهر اصفهان

۰      ۳

نای بند بندر عباس

شهید همت تهران

۲      ۵

ستاره طلایی زنجان

ولی عصر شیراز

۳     ۳

پرسپولیس هندیجان

آپادانا تبریز

۲     ۱

هلال احمر مشکین شهر

نتایج روز سوم 

شهرداری آرادان

۱       ۰

آذین سپهر اصفهان

پرواز بندرعباس

۱       ۵

عقاب البرز

مقاومت تبریز

       ۲        ۱       

ارشیان کرمانشاه

استقلال شهر ساحلی

۲        ۲

هیئت فوتبال رودسر

جرثقیل جواد

۱       ۰

تیز بین اردبیل

اقلید فارس

۰        ۵

میعاد قم

انصار فسا

۳         ۳

میلگرد حدید

آرین مینا سیان

۵         ۰

ایزوگام دلیجان

پاس شازند

۲        ۳

ملی حفاری ایران

مهرگان تهران

۰       ۳

لبنیات اعلاء ابرکوه

آتیه سازان شازند

۳        ۲

مقاومت نوین کرمان

ستاره هشتم گناباد

 ۳        ۳

کیان سپهر اصفهان

آبیدر سنندج

۰       ۰

شهید همت تهران

شهدای سلدوز

  ۵       ۲

آپادانا تبریز

 

 

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها