شماره مطلب : 9124
زمان انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۳
دکتر محمد رجائی

رشته کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی در گناباد ایجاد می شود

موافقت اصولی پذیرش دانشجوی مددکاری اجتماعی در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد صادر شد

به گزارش گنابادتایمز،نماینده مردم شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با بیان این خبر گفت: با پیگیری ها و تلاش های انجام شده و با توجه به برگزاری سه دوره کنفرانس ملی مددکاری اجتماعی توسط دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور موافقت خود را با تاسیس مقطع کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی در دانشگاه آزاد گناباد اعلام نمودند.

محمد رجایی افزود: این خبر در تماس تلفنی حجت الاسلام عسکری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی، به نقل از ریاست آن دانشگاه اعلام شد.

وی در پایان ضمن قدردانی از آقای میرزاده، و همچنین آقای مجتبوی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، آقای حسینی دبیر سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران و مدیر گروه علوم اجتماعی دانشگاه آزاد گناباد ابراز امیدواری نمود که این اقدام در توسعه بیشتر شهرستان موثر باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد نیز ضمن تشکر از آقای میرزاده، حجت الاسلام عسکری، آقای رجایی، آقای صفایی و دست اندرکاران تصویب این رشته گفت: بر اساس این اعلام و پس از  صدور مجوز نهایی، دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با توجه به زیر ساخت های موجود آمادگی پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مددکاری را دارد .

آقای حسینی، مدیر گروه علوم اجتماعی دانشگاه آزاد گناباد نیز با اشاره به ملاقات صمیمانه و سازنده ای که به اتفاق نماینده پارلمانی دانشگاه و نماینده شهرستان با ریاست عالیه دانشگاه داشته اند، گفت: با توجه به وجود هیئت علمی و ارتباط مناسب دانشگاه با دستگاه های مرتبط با حوزه اجتماعی در سطوح ملی و منطقه ای و با عنایت به سابقه برگزاری سه کنفرانس ملی در این حوزه، این دانشگاه از مدت ها قبل آمادگی لازم برای ارائه آموزش در این رشته را داشته است که امیدواریم تحقق این رخداد، پیامدهای سازنده ای را برای شهرستان و آموزش گیرندگان این رشته به ارمغان بیاورد.

 

دیدگاه ها

  1. سعيد ا گفت:

    با سلام با توجه به موافقت رشته کارشناسی ارشد مددکاری متاسفانه سال گذشته دانشگاه ازاد اقدامی نکرد و در ازمون ۹۴ ایجاد نشد خواهشمندم نماینده محترمشهرستان گناباد در مجلس شورای اسلامی دستور بدهند که دانشگاه گناباد برای امسال ۹۵ اقدام کند

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها