شماره مطلب : 7910
زمان انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۳

رشته دکترای مهندسی برق در دانشگاه آزاد گناباد مجوز گرفت

پس از پیگیری های فراوان در خصوص اخذ مجوز رشته دکترای برق ، شورای گسترش وزارت علوم با ايجاد رشته ی مذکور موافقت نمود

به گزارش گنابادتایمز شورای گسترش با ايجاد رشته هاي تحصيلي دوره دكتراي بهداشت مواد غذايي در  واحد شهر كرد و دکتری مهندسي برق –كنترل در واحد گناباد دانشگاه آزاد اسلامي هركدام با ظرفيت 7 نفر موافقت كرد.

دکتر سید حسین مجتبوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در همین خصوص گفت :‌به حول و قوه الهی و پس از پیگیری های فراوان و اخذ مجوز از شورای گسترش وزارت علوم رشته دکتری مهندسی برق کنترل در واحد گناباد ایجاد گردید.
دکتر مجتبوی با بیان اینکه تصویب رشته دکتری مهندسی برق یک موفقیت برای واحد گناباد و شهرستان و بلکه منطقه می باشد. افزود: دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با امکانات و پتانسیل ها و ظرفیت هایی که در رشته های برق دارد در کشور به عنوان یک قطب شناخته شده است و اینک با ایجاد رشته دکتری مهندسی برق گامی فراتر بر داشته است.
رئیس واحد گناباد با بیان اینکه این موفقیت مرهون تلاش و زحمات تمامی همکاران واحد می باشد، حمایت هایی که مسولین شهرستان بویژه حجت الاسلام صادقی امام جمعه، دکتر رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی و مهندس صفایی در این زمینه داشته اند را مورد تجلیل قرار داد.
دکتر مجتبوی خاطرنشان ساخت: از مهرماه جاری در رشته دکتری مهندسی برق دانشجو خواهیم داشت. وی به برنامه های آتی واحد گناباد تا شروع سال تحصیلی94-93 هم اشاره کرد. که برگزاری ششمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران در پایان مردادماه، سومین کنفرانس مددکاری ایران در شهریورماه و افتتاح فاز اول المان شهدای گمنام دانشگاه از مهمترین این برنامه ها خواهند بود.
مجتبوی در خاتمه گفت: همگام و در راستای با برنامه های دولت تدبیر و امید، سعی و تلاش ما در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد حمایت از تاسیس شرکت های دانش بنیان و ارتباط بیشتر با بخش صنعت و همچنین تلاش در جهت ارتقای بیش از پیش واحد و گسترش تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری خواهد بود.

مطلب مرتبط :

تصویب دکتری مهندسی برق در واحد گناباد نیازمند نگاه ویژه مسئولین است

 

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها