شماره مطلب : 11690
زمان انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴
دکتر محمد رجائی

دکتر رجائی رئیس فراکسیون اقتصاد مقاومتی شد

رای خروج از وضعیت فعلی اقتصاد و دست‌یابی به اهداف افتصاد مقاومتی، تشکیل چنین فراکسیونی در مجلس شورای اسلامی بسیار مهم و تاثیر گزار است

به گزارش گنابادتایمز،غلامحسین شیری‌علی آبادی در گفت وگو با خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت تشکیل فراکسیون اقتصاد مقاومتی در مجلس گفت:در چند ماه گذشته در مجلس پیشنهاد تشکیل اقتصاد مقاومتی مطرح شد که بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس این نامه را امضا کردند.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به دلیل مشغله کاری در مجلس، با تاخیر، اولین جلسه فراکسیون اقتصاد مقاومتی تشکیل شد و بعد از صحبت های کارشناسی انتخابات هیئت رئیسه این فراکسیون برگزار شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: برای خروج از وضعیت فعلی اقتصاد و دست‌یابی به اهداف افتصاد مقاومتی، تشکیل چنین فراکسیونی در مجلس شورای اسلامی بسیار مهم و تاثیر گزار است.

شیری علی آبادی ادامه داد: دست یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی می تواند اقتصاد کشور را دگرکون کند و با انجام این مهم بسیاری از مشکلات اقتصادی مانند نرخ بالای تورم و مشکل بیکاری حل می شود.

اسامی اعضای هیئت رئیسه فراکسیون اقتصاد مقاومتی

وی با بیان اینکه در اولین جلسه رسمی فراکسیون اقتصاد مقاومتی در مجلس اعضای هیئت رئیسه فراکسیون انتخاب شدند، افزود: بر اساس انتخابات فراکسیون اقتصاد مقاومتی آقایان، رجایی باغ سیایی به عنوان رئیس، شیری علی آبادی نایب رئیس اول، علی علیلو نایب رئیس دوم، افضلی فرد سخنگو، آریایی نژاد دبیر اول و زمانیان دهکردی دبیر دوم در انتخابات فراکسیون رای آوردند.

شیری علی آبادی گفت: در خصوص تصویب اساسنامه فراکسیون اقتصاد مقاومتی مقرر شد جمع بندی کارشناسی و نهایی انجام شود تا مراحل تصویب اساسنامه نیز انجام شود.

وی افزود: فراکسیون اقتصاد مقاومتی با جامعه دانشگاهی همکاری و تعامل خواهد داشت تا تسریع در روند دست یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی حاصل شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: مقام معظم رهبری روی موضوع دست یابی مطلوب به اهداف اقتصاد مقاومتی در جلسه اخیر با نمایندگان مجلس تاکید داشتند بنابراین باید شرایط این کار فراهم شود

دیدگاه ها

  1. احمد گفت:

    آقای دکتر سلام

  2. احمد گفت:

    دکتر جان سلام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها