شماره مطلب : 1111
زمان انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۲

دولتهای بعد از انقلاب خدمات شایانی در نقاط کشور انجام داده اند

امام جمعه گناباد گفت:دولتهای بعد از انقلاب اسلامی خدمات شایانی در همه زمینه ها در دور ترین نقاط کشور انجام داده اند

به گزارش گنابادتایمز به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام حسن صادقی روز شنبه در اولین روز گرامیداشت هفته دولت در مراسم غبار روبی مزار شهدا این شهر، افزود: در قبل از انقلاب در برخی از روستا های کشور حتی یک دبستان وجود نداشت درحالی که در حال حاضر در بیشتر روستاهای کشور از برق، آب ، تلفن، راه و بعضا گاز برخوردار شده و اکثر اهالی روستا نیز با سواد می باشند.

وی اظهار داشت :خدمات دولت های بعد از انقلاب باعث شده که ایران علاوه بر منطقه خاورمیانه در دیگر نقاط دنیا نیز بدرخش و سرمشقی برای دولتمردان آزاد باشد.

امام جمعه گناباد گفت: پیشرفت های علمی ، آموزشی ، توسعه ای و زیر ساخت در همه ابعاد یکی دیگر از خدمات دولتهای جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حجت الاسلام صادقی همچنین اظهار داشت: اولین وظیفه دولتمردان تامین نیازهای معیشتی مردم است زیرا خدمت رسانی در جمهوری اسلامی که به دست با کفایت امام خمینی(ره) و خون شهدا به ثمر نشست ،اصل است

وی تامین امنیت و مبارزه با دشمنان مردم را از دیگر وظایف دولتمردان دانست و گفت : به لطف خدا و تلاش نیروهای امنیتی ، کشور از امنیت بالایی برخوردار است .

وی افزود: امنیت پایداری که در جمهوری اسلامی حاکم است در هیچ نقطه ای بویژه در کشورهای همسایه وجود ندارد که این امر یکی دیگر از برکات دولتمردان متعهد ، مجاهدات های شهیدان، سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است .

دراین مراسم تمثال شهدای دولت و مزار شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی گناباد در محل بهشت قاسم این شهر گلباران شد.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها