شماره مطلب : 14384
زمان انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۴
gonabad

دلایل گرانی سرویس های مسافربری در ایام خاص از زبان مسئولین

تعدادی از همشهریان گنابادی نسبت به گرانی سرویس های اتوبوس شرکت های مسافربری گناباد در ایام خاص به ویژه اربعین و چهل و هشتم گلایه داشتند که از طریق کانال رسمی گنابادتایمز موضوع پیگیری و پاسخ رئیس انجمن صنفی شرکتهای مسافربری گناباد و بجستان در این خصوص منتشر می گردد.

مطالبه مردمی:

چند وقت دیگر ایام چهل و هشتم می‌آید و خیلی از مردم به‌صورت هیئتی عازم مشهد مقدس می‌شوند. متأسفانه پایانه از این شلوغی سوءاستفاده می‌کند و هزینه رفت رو با این بهانه که باید اتوبوس خالی برگردد دوبله می‌گیرد.

نکته جالب اینکه چند سال پیش هیئت‌امنای هیئت‌های روستای بیلند اقدام به کرایه اتوبوس از جایی غیر از پایانه (شرکت جوان سیر)کرده بودند که متأسفانه با اقداماتی در جهت بر هم زدن این مورد در سال‌های بعد توسط عزیزان پایانه مواجه شد
آگه امکانش هست در این خصوص پیگیری کنید.

پاسخ مسئولین:

اصغر حیدرزاده، ریس هبات مدیره انجمن صنفی شرکتهای مسافر بری گناباد و بجستان

با عرض سلام

خدمت سرور ارجمند جناب آقای عربشاهی. مدیر محترم گروه از اینکه شما اطلاع‌رسانی و پیگیر مسائل شهر هستید و مطمئنم که برای هرچه رضایت‌مندی شهروندان و شهر گناباد قدم برمی‌دارید کمال تشکر رادارم؛ و از عزیزانی که انتقاد می‌کنند بنده به‌نوبه خودم دست شمارا می‌بوسم. فقط تنها انتظار بنده و همکاران از شما سروران محترم آینه مطالبی که عنوان می‌فرمایید بیشتر بررسی و موردمطالعه قرار دهید که انتقاد سازنده و به‌حق باشد؛ و چنانچه مطلبی هست از آقای عربشاهی بخواهید تا با منبع موثق در اختیار شما قرار دهیم. فقط به‌طور مثال اولین شهری که اتوبوس‌ها را در استان تمام ویژه کرد گناباد. بود چرا امروز باید اتوبوس‌های مدل‌بالا با توجه به جمعیت دانشجوی بخصوص در مسیر گناباد به مشهد و بلعکس نداشته باشیم. آیا فکر می‌کنید پایانه در این امر قصور کرده؟ چرا باید شهرستان‌های مجاور از ما جلوتر باشند درحالی‌که از ما خیلی در خرید ناوگان عقب‌تر بودند چرا باید در شهرستان‌های دیگر به این بخش اهمیت خاصی داده بشود و تسهیلات در اختیار قرار داده بشود اما چندین سال است شرکت‌ها و دست اندرکان این بخش محروم باشند و حتی برای تعمیرات باید به صندوق‌ها مراجعه و با درصد بالای آن‌هم نه زیاد بگیرند. آیا بازم قصور از بخش خصوصی است، کی باید پاسخگو باشد.

و در جواب آن عزیز محترمی که فرمودند ماشین‌ها جوان سیر. شرکت جوان سیر اولاً یک شرکت خصوصی نیست و ثانیاً آن شرکت در قبال اردوها وظیفه دارد که باقیمت نازلی ببرند؛ و جناب آقای عربشاهی برای اطلاع‌رسانی شفاف‌تر بنده و همکاران در خدمت شما هستیم.

 

 

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها