شماره مطلب : 12934
زمان انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
مرکزرشدفناوری گناباد

دستور روحانی برای کمک به مرکز رشد فناوری گناباد

با دستور حجت الاسلام روحانی رییس جمهور کشورمان به دستگاه های مربوطه ابلاغ شده، مقرر شده است یک زمین به مساحت ۴۰۵۰۰ مترمربع واقع در شهر گناباد به مرکز رشد و فناوری این شهر واگذار شود.

به گزارش گنابادتایمز به نقل از گناپا،با دستور حجت الاسلام روحانی رییس جمهور کشورمان به دستگاه های مربوطه ابلاغ شده، مقرر شده است یک زمین به مساحت ۴۰۵۰۰ مترمربع واقع در شهر گناباد به مرکز رشد و فناوری این شهر واگذار شود.
بنا به پیشنهاد وزیران عضو کمیسیون لوایح دولت به استناد ماده ۱۱۸ قانون محاسبات عمومی که با دستور حجت الاسلام روحانی رییس جمهور کشورمان به دستگاه های مربوطه ابلاغ شده، مقرر شده است یک زمین به مساحت ۴۰۵۰۰ مترمربع واقع در شهر گناباد، از شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری واگذار شود تا در اختیار مرکز رشد فناوری گناباد قرار بگیرد.

علیرضا جاویدعربشاهی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گناپا در این باره گفت: این زمین در ۶ کیلومتری شهر گناباد واقع شده است و در حال حاضر دارای ۹ ساختمان به مساحت ۲۲۰ متر می باشد که هر یک از این ساختمان ها شامل ۶ دفتر می باشد.

رئیس مرکز رشدفناوری شهرستان گناباد افزود؛ در این ساختمان هم اکنون دفتر مدیریت مرکز رشد و ساختمان های آزمایشگاه کالیبراسیون مستقر است که این آزمایشگاه تنها آزمایشگاه کالیبراسیون از نظر جرم ، ابعاد و دما در جنوب استان خراسان رضوی می باشد.

وی ادامه داد: اقدامات تغییر مالکیت این زمین از سال ۱۳۹۰ پیگیری شده است و این مرکز تاکنون طبق توافق نامه با شرکت توزیع برق خراسان رضوی با پیگیری های ویژه دکتر رجایی نماینده شهرستان به صورت موقت در این ساختمان اسکان یافته است.

عربشاهی افزود؛ پس از انتقال کامل مالکیت این زمین پیگیری هایی از جمله گرفتن ردیف بودجه، بهسازی ساختمان و اقدامات مربوط به مرکز رشد و فناوری گناباد را انجام خواهیم داد.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها