شماره مطلب : 5584
زمان انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۲

خادم قرآن و نویسنده کتاب راهنمای نور به رحمت خدا پیوست

حاج عبدالحسین قلی‌زاده‌نوقابی استاد فرهیخته و نویسنده کتاب‌های درسی رشته‌های ترجمه و مفاهیم قرآن کریم به رحمت ایزدی پیوست.

به گزارش گنابادتایمز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حاج عبدالحسین قلی زاده نوقابی استاد فرهیخته و نویسنده کتابهای درسی رشته های ترجمه و مفاهیم قرآن کریم به رحمت خدا پیوست.

حاج عبدالحسین قلی زاده نوقابی، معلم، مدرس و  نویسنده کتابهای درسی رشته های ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و خادم قرآن کریم بود کتاب راهنمای نور وی طرحی نو در آموزش قرآن کریم است که در سراسر کشور در کلاس های ترجمه و مفاهیم قرآن کریم تدریس می شود. در سال 1315 به دنیا آمد دارای مدرک کارشناسی ادبیات عرب و فوق لیسانس مبانی حقوق اسلامی بود و 36 سال به تدریس در مدارس و مراکز آموزشی قرآن کریم مشغول به ترییت نیروی متخصص قرآنی بود، بر اساس اجرای طرحهای آموزشی دانش آموخته دوره های تدریسی ایشان در سراسر کشور به آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم می پردازند که نشان از ادامه داشتن راه وی دارد.

حجت السلام و المسلمین حشمتی معاون قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی درگذشت این استاد فرهیخته را به جامعه قرآنی و خانواده ایشان تسلیت گفتند.

مراسم ترحیم مرحوم نوقابی روزهای سه شنبه صبح 9 الی 11 و بعدازظهر 14 الی 16 و چهارشنبه صبح در مسجد جواد الائمه واقع در هاشمیه 31 برگزار می شود.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها