شماره مطلب : 5710
زمان انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۲

حضور دکتر رجایی در شبکه استانی خراسان

دکتر رجایی نماينده گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی امشب ساعت 21 در برنامه ” گفتگو” شبكه تلويزيوني خراسان رضوي حضور می یابد

به گزارش گنابادتایمز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر رجایی در پي برنامه ريزي و هماهنگي دفتر ارتباط مردمي تهران با مسئولين محترم شبكه سيماي خراسان رضوي قرار است جناب حجت الاسلام والمسلمين دكتر محمد رجايي نماينده محترم مردم ولايتمدار و شريف گناباد و بجستان دوشنبه شب 23/10/92 ساعت 21 تا 22 در برنامه ” گفتگو” شبكه سيمای خراسان رضوی حضور يافته و راجع به مسائل اجتماعي روز گفتگو كنند.

گفتگو برنامه اي است تركيبي كه با هدف تبيين و نقد و بررسي مسائل اجتماعي ،مطالبات مردمي و موضوعات روزمره كه نياز مردم و بررسي مصوبات و قوانين و.. براي ارتقا استان توليد شده است ؛ اين برنامه شامل موضوعات اجتماعي ،اقتصادي ، فرهنگ ، مناسبتي ، سياسي و…مي باشد .

آيتم هاي نظير آرم ، وله ، گزارش در دو قسمت ،ارتباط تلفني ، آرم پاياني، مصاحبه با سرا ن و استوديو كه حجم بيشتر برنامه را بعهده مي گيرد .

برنامه ي گفتگو موضوع خاصي را انتخاب و سپس تحقيقات لازم را انجام داده و بعد از آن گزارش مردمي صورت گرفته و با دعوت از مدیران و كارشناسان در داخل استوديو به نقد و بررسي و تبيين برنامه مي پردازد و يكي از جاذبه هاي اين برنامه ي زنده از ديد مخاطب نيز همين مي باشد .

مدت برنامه 60 دقيقه است و شنبه هاساعت 21:00از شبكه استاني پخش مي گردد.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها