شماره مطلب : 6449
زمان انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۲

جشن بزرگ نیکوکاران کوچک در گناباد برگزار می شود

جشن بزرگ نیکوکاران کوچک برای دومین بار با حضور ۱۵۰۰ نفر از نونهالان تمامی مهد های کودک شهرستان گناباد اعم از خصوصی ، قرآنی و روستامهد برگزار می شود.

به گزارش گنابادتایمز، مدیرعامل مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد گفت: جشن بزرگ نیکوکاران کوچک برای دومین بار با حضور ۱۵۰۰ نفر از نونهالان تمامی مهد های کودک شهرستان گناباد اعم از خصوصی ، قرآنی و روستامهد برگزار می شود.
محمدحسین فیاضی در گفت‌وگو با ما هدف از برگزاری این جشن را تشویق نونهالان به احسان و نیکوکاری و امور خیرخواهانه اعلام و افزود: احسان و نیکوکاری جزء صفات بارز پیامبر گرامی اسلام و ائمه معصومین علیه السلام بوده و همیشه سفارش شده است و تشویق و ترغیب نونهالان به احسان و نیکوکاری باید سرلوحه کار .
فیاضی تصریح کرد: کلیه عواید و وجوهات جمع آوری شده از این جشن جهت حمایت همه جانبه از ۲ هزار یتیم و نیازمند ، و از کار افتاده تحت پوشش این مؤسسه صرف خواهد شد.
وی افزود: سال گذشته این جشن برای اولین بار در سطح شهرستان برگزار شد و با استقبال چشمگیر نونهالان عزیز مواجه شد و همین باعث شد که ما برای برگزاری مجدد این جشن مصمم تر شویم.
مدیرعامل مؤسسه خیریه ثامن الحجج ادامه داد: تعداد ۱۵۰۰ قلک نیکوکاری بین این نونهالان عزیز توزیع شده و در روز جشن از این عزیزان دریافت خواهد شد.
وی گفت: این جشن ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۲۰ اسفند ماه همزمان با هفته احسان و نیکوکاری در سالن شهید رجائی گناباد برگزار می گردد و با برنامه های شاد و متنوع و اهدای هدایای متبرک به نونهالان عزیز همراه خواهد بود.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها