شماره مطلب : 5575
زمان انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۲

جشنواره فیلم عمار در گناباد با استقبال گسترده مردم مواجه شد

مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد گفت: جشنواره مردمی فیلم عمار نسبت به سال گذشته با استقبال بیشتری از سوی مردم گناباد مواجهه شده است.

به گزارش گنابادتایمز به نقل از تسنیم، علیرضا جاویدعربشاهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد جشنواره مردمی فیلم عمار در 2 هزار نقطه از کشور برگزار می‌شود و گناباد نیز همانند سالیان گذشته میزبان این جشنواره مردمی است.

وی افزود: جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد با پخش فیلم مستند «من مدیر جلسه‌ام» آغاز و در مدت 10 شب 150 فیلم به نمایش گذاشته می‌شود.

مسئول ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار در گناباد خاطرنشان کرد: در این جشنواره تعداد 19 بسته شامل مستند، انیمیشن، نماهنگ و فیلم داستانی کوتاه به نمایش گذاشته می‌شود که از این تعداد 11 بسته در شهرستان گناباد برای علاقه‌مندان به صورت رایگان نمایش داده می‌شود.

جاوید عربشاهی افزود: فیلم‌های منتخب جشنواره از 15 تا 25 دی ماه توسط ستاد مردمی اکران در مساجد و سالن‌های نمایش سطح شهر و روستاها به نمایش گذاشته می‌شود.

وی تصریح کرد: از آنجا که جشنواره فیلم عمار، مردمی برگزار می‌شود و با توجه به این که تبلیغات زیادی در این زمینه در شهرستان انجام نشده، نسبت به سال گذشته تاکنون استقبال مردم از  این جشنواره بیشتر بوده است.

 

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها