شماره مطلب : 9315
زمان انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۳
کشتی

تیم گناباد نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جوانان خراسان رضوی شد

مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جوانان استان خراسان رضوی با اجرای 153 کشتی بر روی تشک سالن تختی گناباد به پایان رسید.

به گزارش گنابادتایمز به نقل از ایرنا سرپرست این مسابقات روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در این مسابقات 128 کشتی گیر در قالب بیست و پنج تیم طی دو روز رقابت کردند.

ˈحسن بذرافشانˈ افزود: در این چارچوب تیم فرش مشهد با 68 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های گناباد الف با 44 امتیاز، قوچان با 40 امتیاز، باخرز با 34 امتیاز، تربت حیدریه با 32 امتیاز و تربت جام با 23 امتیاز به ترتیب رتبه های دوم تا ششم را کسب کردند.

وی با اشاره به نتایج انفرادی سی امین دوره مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جوانان استان نیز گفت: در وزن 50 کیلوگرم آرش پورمنافی از فریمان قهرمان و مصطفی ارجی از باخرز نایب قهرمان شد و علی ضیاپور از باجگیران و عبدالعزیز صالحی از رشتخوار بطور مشترک مقام سوم را به دست آوردند.

او ادامه داد: در وزن 55 کیلوگرم نیز امین خدابخش از فرش مشهد به مقام اول رسید، عبدالله رزم آرا از تربت جام دوم شد و حمید احترامی از کاشمر و مسعود افتخاری از گناباد الف شترکا سوم شدند.

وی گفت: در وزن 60 کیلوگرم هم سعید توحیدی از فرش مشهد و فرزاد آب بارگلی به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و امیرحسین قنبر دوست از باخرز و امیرحسین خوشدل از مشهد مشترکا سوم شدند.

او ادامه داد: در وزن 66 کیلوگرم نیز حمید رخشانی از فرش مشهد مقام اول را کسب کرد، محمدرضا کارگر از گناباد الف دوم شد و علی کله ده از تربت حیدریه و مسعود هاشمی از قوچان مشترکا سوم شدند.

سرپرست مسابقات افزود: در وزن 74 کیلوگرم هم محمدحسین باوفا از مشهد قهرمان شد، علی بداغ آبادی از فرش مشهد مقام دوم را کسب کرد و رامین نوری از قوچان و حسین یعقوبی از تربت حیدریه مشترکا سوم شدند.

بذرافشان گفت: در وزن 84 کیلوگرم اسماعیل محمودی از فرش مشهد اول، ارسلان تاتاری از گناباد دوم و رسول صحرایی از گناباد ب و سهراب طهماسبی از قوچان مشترکا سوم شدند.

وی ادامه داد: در وزن 96 کیلوگرم هم اسماعیلی رحیمی از باخرز قهرمان شد و خشایار تاتاری از فرش مشهد دوم و امیررضا عامل از گناباد الف و امید صدقیانی از تربت جام مشترکا سوم شدند.

همچنین در وزن 120 کیلوگرم عبدالله رخشانی از فرش مشهد اول شد، سید احسان ندافی از قوچان مقام دوم را به دست آورد و محمد دربان از باجگیران و سیدمحمد حسینی از گناباد الف بطور مشترک سوم شدند.

رضا صالح آبادی، علی اکبر مستمند، عباس مختاری، وحید حسینی، حبیب عیدخانی، محمد حداد، حسام امامی، امیر نبیلی و مهدی علیپور نیز داوری این مسابقات را برعهده داشتند.

همچنین امیر آریان مسوول جدول مسابقات بود، شنشویی ازقندی و علیرضا صادق زاده نیز حمایت مالی این دوره از رقابتها را برعهده داشتند.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها