شماره مطلب : 10288
زمان انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۳
محمدحسن قدیری‌ابیانه

تو شارلی هستی من هم دشمن شارلی هستم

دکتر محمدحسن قدیری ابیانه گفت: من امیدوار هستم قوه قضائیه، وزارت ارشاد، دولت و دست اندرکاران برخورد لازم را با این نشریه انجام دهند و گر نه تکلیف مردم روشن است .

به گزارش گنابادتایمز، دکتر قدیری ابیانه در مراسم اختتامیه جشنواره عمار گناباد ، پیرامون انتشار تیتر من شارلی هستم در روزنامه مردم امروز، اظهار داشت:  روزنامه مردم امروز، که آقای قوچانی ، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سردبیرش است ، یک عکسی را از اقای جرج کلونی هنرپیشه فاسد غربی چاپ کرده و در آنجا ار قول وی نوشته است “من هم شارلی هستم” .

وی افزود :  شارلی چه کسی است ! نشریه ای که توهین کرده است به پیامبر اسلام (ص) و  نشریه ی مردم امروز می آید “من هم شارلی هستم ” را تبلیغ می کند.”مردم امروز ”  هم شارلی است ! روزنامه ی مردم امروز هم یعنی همون نشریه ایه که به پیامبر ما توهین کرده و کاریکاتور کشیده . . !

قدیری ابیانه ادامه داد : آیا یک همچین نشریه ای باید تو ایران اجازه انتشار داشته باشد و یک همچین ادم هایی باید اجازه داشته باشند قلم بزنند.

کارشناس عالی امور استراتژیک گفت : حزب کارگزاران باید اجازه بدهد یک همچین عنصریدر عضویتش باقی بماند . ..  ما اینقدر بی غیرت شده ایم که روزنامه برداره بنویسه من هم شارلی هستم.من هم مثل اون نشریه ای هستم که به پیامبر اسلام توهین کرد، کاریکاتور کشید!

وی با انتقاد از وزارت ارشاد به دلیلی عدم عکس العمل قاطع گفت : من امیدوار هستم قوه قضائیه، وزارت ارشاد، دولت و دست اندرکاران برخورد لازم را با این نشریه و نشریاتی که خودشونو رو شارلی معرفی می کنن انجام بدهند و گر نه تکلیف مردم روشن است حضرت امام در وصیت نامه اشان می گوید اگر خطایی در رسانه ها دیدید مثل حالا شبیه همین به مراجع پیگیری کنید رسیدگی کنن.. اگر نکردند .. خودتون وارد صحنه بشید.،

وی تاکید کرد : تو شارلی هستی من هم دشمن شارلی هستم.من هم آرزوی مرگ شارلی ها را می کنم .

دکتر قدیری ابیانه با اشاره به فتنه ۸۸ ادامه داد : بس نبود آن اهانتی که در عاشورا کردید به امام حسین (ع) ! بس نبود آن فتنه هشتادو هشتی که چادر از سر زن مسلمان کشیدید ! تو شارلی هستی این ملت هم ملت عاشورایی است و تکلیف خودش را با شارلی ها ان شاالله مشخص خواهد کرد.

دیدگاه ها

  1. ناشناس گفت:

    تکبیر…
    تک تیر …

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها