شماره مطلب : 4842
زمان انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۲

توهین نورعلی تابنده به مقام حضرت زهرا(سلام الله عليها)+صوت

نورعلی تابنده قطب فعلی فرقه صوفیه ملاسلطانی بعد از آنکه حیات امام زمان(عج) , عصمت امامان معصوم و اصول دین را زیر سوال برد این بار در اقدامی وقیحانه به مقام حضرت زهرا (س) توهین کرد.

به گزارش گنابادتایمز به نقل ازفرقه نیوز؛ نور علی تابنده قطب فعلی فرقه صوفیه ملاسلطانی در جلسه سخنرانی خود که در  دولتسرای تهران برگزار شده بود  به مقام حضرت زهرا(س) توهین کرد.
 وی در جمع مریدان خود نسبت به عملکرد مسئولین در قبال واژه شهید انتقاد کرد و گفت: متاسفانه کسانی که باید خودشان حیثیت و اهمیت مصداق واژه شهید را حفظ کنند, این کار را نمی کنند و به هر نفری که به هر نحوی کشته می شود شهید می گویند و لغت شهید را کم ارزش می کنند.
  وی در ادامه سخنان موهنش درباره ساحت حضرت زهرا(س) عنوان داشت: یکی از دوستان سابق من که مرد مسلمان و خیلی معتقدی است به من تلفن زد و از من پرسید تقویم امسال را دیدی؟ گفتم بله
گفت دیدی نوشته شهادت حضرت زهرا، خب با این حرف اجر شهید کم می شود.
 نورعلی تابنده بعد از آنکه به مقام حضرت زهرا(س) توهین کرد بیان کرد: شهادت مقام بالایی است و شامل حضرت زهرا نمی شود و با گفتن شهادت حضرت زهرا مقام شهید را بی ارزش می کنید حضرت زهرا(س) رحلت کرده است.
 حال برای مشخص شدن ماهیت اصلی فرقه صوفیه ملاسلطانی به بیان احادیثی از پیامبر اکرم (ص) و امام کاظم (ع) در مورد حضرت فاطمه (س) می پردازیم :

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:

«… یا فاطمة! لو ان کل نبی بعثه الله وکل ملک قربه شفعوا فی کل مبغض لک غاصب لک ما اخرجه الله من النار ابدا;(1) 

ای فاطمه! اگر تمام پیامبرانی که خدا برانگیخته و تمام فرشتگانی که مقرب درگاه خود گردانده است، برای هر کینه توزی که ،حق تو را غصب نموده است، شفاعت کنند، هرگز خدا او را از آتش [دوزخ] خارج نمی سازد .»

امام کاظم علیه السلام می فرمایند:

ان فاطمة علیها السلام صدیقة شهیدة … ; (2)

 فاطمه علیها السلام بانوی بسیار راست گویی است که او را به شهادت رسانده اند .

فایل صوتی این مطلب را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

————————————————————————————————–

1) بحارالانوار، ج 76، ص 354 .

2) کافی، ج 1، ص 458 .

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها