شماره مطلب : 6662
زمان انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۳

تقوی شهردار گناباد شد + زندگینامه

پس از سپری شدن ماه ها بلاتکلیفی بالاخره حکم شهردار جدید گناباد مورد تایید استانداری خراسان رضوی قرار گرفت

به گزارش گنابادتایمز پس از مدت ها کش و قوس و پیگیری اعضای شورای شهر و شخص آقای تقوی امروز حکم شهرداری وی مورد تایید استاندار قرار گرفت.

علی تقوی مندی

علی تقوی مندی

و اما شهردار جدید گناباد از چه سابقه ای بر خوردار است. علی تقوی فرزند مرحوم حاج غلامحسین تقوی در سال 1343هجری شمسی در روستای مند واقع در دو کیلومتری گناباد به دنیا آمد و بعد از اتمام تحصیلات متوسطه در دبیرستانهای گناباد، از دانشگاه آزاد زاهدان در سال 1369 مدرک کارشناسی خود در رشته مدیریت دولتی اخذ کرد و به استخدام بنیاد مسکن درآمد و حدود شش سال مدیریت بانک ماشین آلات این بنیاد در خراسان رضوی را بر عهده داشت.

وی با انتقال به وزارت مسکن و شهرسازی حدود 17 سال در شرکت عمران شهر جدید گلبهار مشغول به انجام خدمت بوده است که در این مدت مدیریت املاک و قرار دادها و همچنین مدیریت خدمات شهر و امور شهری این شرکت را برعهده داشته است. لازم به ذکراست که مدیریت خدمات شهر و امور شهری هم تراز قائم مقام شرکت عمران شهر جدید گلبهار میباشد. دو سال مدیریت اجرایی تصفیه خانه استان گلستان و خراسان شمالی نیز در پرونده مدیریتی شهردار جدید گناباد وجود دارد. در کارنامه علمی و تخصصی میرزا علی تقوی یک دوره آموزشی سه ماهه (کارشناسی سازه های بتونی حوادث غیر مترقبه ) در کشور سوئد نیز دیده می شود.

 وی در گفتگو با صادق ایزدی گنابادی، خبرنگار نامه گناباد گفت : تنها هدفم از پذیرفتن سمت شهرداری گناباد این ا ست که تجربیاتم را در توسعه و بهتر شدن زادگاهم به کار ببندم. وی ادامه داد : بنده تقریبا در جریان تولد و رشد یک شهر(گلبهار) در صحنه های مدیریتی آن حضور داشته ام شهری که هم اکنون 25 هزار نفر جمعیت دارد و حدود 25هزار واحد مسکن مهر در آن ساخته شده است و انتظار می رود که در آینده نه چندان دور جمعیت آن به چهل هزار نفر برسد. وی در مورد اولیت های کاری خود در گناباد گفت : سعی و تلاش برای ایجاد در آمد های پایدار، سامان دهی طرح و توسعه شهری ،شفاف سازی و اصلاح ساختاری شهرداری از اولویت های کاری بنده می باشد.

تقوی گفت : سامان دهی امور شهر از عهده یک نفر خارج است و بنده دست تمام همشهریان و نخبگان را به یاری می طلبم، مردمان گناباد مردمانی هستند که حقیقتا شایسته و مستحق بر خور داری از شرایط بهتر شهری هستند.

میرزاعلی تقوی،شهردار گناباد

میرزاعلی تقوی،شهردار گناباد

 

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها