شماره مطلب : 10131
زمان انتشار : ۳ دی ۱۳۹۳
هیئت ژیمناستیک گناباد

تجهیز خانه ژیمناستیک شهرستان گناباد

خانه ژیمناستیک بیدخت با همکاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گناباد و کارشناسی محترم تربیت بدنی آموزش و پرورش تجهیز شد

به گزارش گنابادتایمز به نقل از روابط عمومی هیئت ژیمناستیک ، یاسر قاسم زاده مسئول انجمن ژیمناستیک اموزش و پرورش گناباد بیان داشتند : با توجه به حضور در مسابقات استانی دانش آموزان و کسب عناوین متعدد و نیز وجود تنها خانه ژیمناستیک در شهر بیدخت و لزوم بر تجهیز ان ،با همکاری  کارشناس محترم تربیت بدنی و متصدی کارشناسی آقایان پورعیدی و عصفوری برخی وسایل که در انبار سالن شهید رجایی بلااستفاده بوده به خانه ژیمناستیک بیدخت ارسال شد .

قاسم زاده بیان داشت : با توجه به اجرای دوساله  طرح ژیمناست در پایه دوم دبستان ، خانه ژیمناستیک بیدخت آمادگی کامل در جهت برگزاری این دوره ها با تامین وسایل و مربی را داشته و از مهد هایی که در راستای آموزش ژیمناستیک گام بر می دارند حمایت می کند .

مسئول انجمن ژیمناستیک گنابادافزود باید تشکر ویزه ای از  مدیریت محترم اموزش و پرورش شهرستان جناب اقای مهدوی و معاونت پرورشی و تربیت بدنی جناب اقای سالاری و کارشناس محترم تربیت بدنی جناب اقای پورعیدی به جهت توجه به این رشته داشته باشیم .

ضمنا تشکر از دانش آموزان و ورزشکاران عزیزی که در جابجایی این وسایل ما را یاری نمودند آقایان  رحمت الله کاظمی، هاشم کاظمی، رامین رحیمی، بهنام بدیع زاده، امیر صفرزاده و مهدی دهمرده.

خاطر نشان می شود خانه ژیمناستیک بیدخت یکی از مجهزترین سالنهای  ژیمناستیک در جنوب خراسان بوده که سال قبل نیز با هزینه شخصی مسئول هیئت ژیمناستیک بالغ بر ۱۰ میلیون تومان جهت تجهیز ان هزینه شده و پذیرای دو دوره مربیگری ژیمناستیک آقایان و خانمها در مهرماه سال قبل بوده است .

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها