شماره مطلب : 11489
زمان انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
قطع تلفن ثابت

بسیاری از شهروندان گناباد با قطع تلفن ثابت مواجه شدند

شمار زیادی از شهروندان گناباد روز شنبه با قطع تلفن و پیام ‘تلفن شما به علت بدهی قطع می باشد’ مواجه شدند.

مطالبه مردمی :

به گزارش گنابادتایمز، حسن بیدختی یکی از شهروندان بیدخت گناباد به خبرنگار ایرنا گفت: با اینکه هنوز مهلت پرداخت قبض تلفن ثابت منزل به پایان نرسیده است امروز با قطع آن مواجه شدم.

مدیر یکی از مدارس غیر انتفاعی گناباد هم گفت: با اینکه آخرین قبض تلفن ثابت این مدرسه پرداخت شده است اما صبح امروز بدون اینکه قبض جدید به دست ما برسد تلفن مدرسه قطع شد.

جلیل یزدان پناه افزود: مهلت پرداخت آخرین قبض تلفن این مدرسه ۲۹ فروردین ماه سال جاری بوده که پرداخت شده است.

غلامرضا سالاری رییس مرکز تلفن بیدخت نیز گفت: از آغاز ساعت اداری امروز حدود ۷۰۰ نفر به دلیل قطع تلفن ثابت خود به این مرکز مراجعه کرده اند.

یکی از اهالی روستای بیلند گناباد هم گفت: امروز با کمال تعجب با قطع تلفن ثابت منزل مواجه شدم و تلفن گویا علت آن را بدهی اعلام کرد.

مرتضی سبک روح افزود: در مراجعه به دفتر مخابرات روستا مشاهده کردم که تعداد زیادی از مردم با این مشکل روبرو شده اند.

مدیر عامل شرکت سایه ساز گناباد هم گفت: در قبض تلفن که دیروز به دست من رسیده است مهلت پرداخت آن ۲۵ خرداد ماه جاری درج شده است.

محمد رسولی افزود: با این حال امروز تلفن مزبور قطع شد.

 

 

پاسخ مسئول:

رییس اداره مخابرات شهرستان گناباد در این زمینه گفت: این مشکل مربوط به گناباد نیست و یک مشکل استانی می باشد.

اکبر موذن افزود: متوسط کارکرد برخی مشترکان بیشتر از حد معمول است که در چنین مواردی سیستم بعد از اعلام و صادر کردن قبض در صورت عدم پرداخت تلفن ثابت را قطع می کند.

وی اظهار کرد: یک مشکل نرم افزاری در مرکز استان باعث شده است در یک زمان نامناسب در حالی که هنوز قبض های جدید به دست مشترکان نرسیده است تلفن ثابت آنها قطع شود.

موذن گفت: هم اکنون مشکل برخی مشترکین حل شده و مشکل بقیه آنان نیز تا عصر امروز رفع خواهد شد.

دیدگاه ها

  1. اصغر ملک گفت:

    باید برای شرکت مخابرات اسپند دود کنند یه وقت چشم نخورن . کمال بی انصافی که تلفنی به علت ۶هزار تومن بدهی و به خاطر ۳روز دیر پرداخت کردن ۵ روزه که یک طرفه است .این چه قانونیه مگه خون مخابراتی از ادراره برق و گاز و فاض آب رنگین تره که قبوض این اداره ها بیشتر اوقات خیلی سنگین تره و با هشدار قطع مواجه میشیم .چه قدر شایسته به حقوق مشتریها احترام میزارن کسی نیست به اینا بگه شما که به عناوین مختلف از تلفنهای همراه ناخواسته و بدون اطلاع از مردم پول میگیرین هر چند جزیی ، اگه یک هفته مردم اعتصاب کنن باید جمع کنین برین غاز بچرونین .یک قانونی یک حد و مرزی برای مبلغ قبض ، مدت زمان برای پرداخت قبوض ،‌گندشو و درآوردین قبض ۵هزارتومنی هم با قبض ۴۵ هزار تومنی قطع میشه .این یک توهین بزرگ به مردمه اوج بی اعتمادی انصاف داشته باشین خدارو خوش نمیاد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها