شماره مطلب : 20961
زمان انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس

اکثریت مجلس دهم با اصولگرایان است

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: اکثریت مجلس در دوره بعد با اصولگرایان است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس

به گزارش گنابادتایمز و به نقل از خبرگزاری فارس، محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ترکیب جریان‌های سیاسی در مجلس دهم، گفت: تلقی و نگاه من بر این است که در مجلس دهم اکثریت با اصولگرایان خواهد بود و این طیف کرسی‌های بیشتری را در مجلس دهم در اختیار خواهد داشت.

وی افزود: اگر چه در برخی شهرهای بزرگ لیست‌های اصلاح‌طلب توانسته‌اند اکثریت آرا را به خود اختصاص دهند اما در بیشتر شهرها و شهرستان‌ها نامزدهای اصولگرا توانسته‌اند به مجلس راه یابند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اضافه کرد: علاوه بر این در لیست اصلاح‌طلبان هم که در شهرهای بزرگ حائز اکثریت آرا شده‌اند افرادی هستند که گرایش و دیدگاه‌هایشان در چارچوب اصولگرایی می‌گنجد که اینها نیز نباید نادیده گرفته شوند.

پورمختار اظهار داشت: اعتقاد من بر این است که مجلس آینده مجلسی کارآمد باشد و مسائل سیاسی بر آن سایه نیندازد و ما شاهد اختلافات و دعواهای جناحی در آن نباشیم که این مسئله ما را از مسائل اصلی کشور باز خواهد داشت.

وی در پایان افزود: ما بعضاً شاهد اعمال فشارهایی از بیرون از سوی برخی از رسانه‌ها هستیم و دخالت‌های ناروایی در این راستا صورت می‌گیرد که نمایندگان به این مسئله باید واقف باشند.

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها