شماره مطلب : 20054
زمان انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
نماینده مردم بندرعباس

انسان عاقل از افزایش توان دفاعی کشورش حمایت می‌کند

نماینده بندرعباس در مجلس با بیان اینکه هر انسان عاقلی از افزایش توان دفاعی کشورش حمایت می‌کند، گفت: رئیس‌جمهور محترم اگر دلسوز است جلوی فسادها را بگیرد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس

نماینده مردم بندرعباس در مجلس

به گزارش گنابادتایمز و به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی ضمن تشکر از مردم به جهت حضور پر رنگ در عرصه انتخابات، از اظهارنظر برخی افراد درباره صنعت موشکی کشورمان انتقاد کرد و اظهار داشت: به برخی افراد متذکر می‌شوم که بهتر است نگاه واقع‌بینانه‌ای نسبت به برجام داشته باشند.

وی افزود: رفع تحریم‌های اقتصادی و بانکی و مالی مهمترین خواسته ملت ایران در برجام بود اما مشکلات در این حوزه کماکان به قوت خود باقی است، متأسفانه در برجام امتیازات زیادی دادیم اما هنوز امتیازات مناسب و اجرایی نگرفتیم.

نماینده بندرعباس در مجلس در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران اهل مذاکره با کشورهای مشروع است و این موضوع را سابقه انقلاب مشخص و بیان می‌کند، افراد معلوم‌الحالی که فکر می‌کنند این کشور به «مذاکره» نیاز دارد و به «موشک» نیاز ندارد، بدانند اگر همین طرف‌های مذاکره‌ای که با آنها سر میز گفت‌وگو می‌نشینند، روزی بخواهند حماقت کنند، آن زمان این افراد می‌فهمند که «مذاکره» به درد می‌خورد یا «موشک».

وی با تأکید بر اینکه هر انسان عاقلی از افزایش توان دفاعی کشورش حمایت می‌کند و ما حمایت قاطع خودمان را از افزایش توان دفاعی و موشکی کشورمان اعلام می‌کنیم، گفت: بنده نحوه واگذاری شرکت آلومینیوم بندرعباس را دارای اشکالات فراوان، شبهه و فساد می‌دانم و آنچه باید با فوریت به آن توجه شود، علت اخراج کارگران و ایجاد رعب، وحشت و تهدیدی است که مجموعه صنعتی کشور را فراگرفته است.

جراره در پایان خاطرنشان کرد: اخراج تعدادی از افراد که پیگیری آنان باعث بازگشت نزدیک به ۸۰۰ میلیارد تومان اموال بیت‌المال شده است، چه معنایی دارد؟! بنده به هیأت داوری یادآوری می‌کنم آیا نقض قرارداد با اخراج و عدم توجه به تعداد نیروهای شاغل و عدم جایگزینی صورت گرفته است یا نه؟ آقای رئیس‌جمهور محترم اگر دلسوز هستند جلوی فسادها را بگیرند!

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها