شماره مطلب : 12192
زمان انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴
بودجه زیارت

انتقاد از اختصاص نیافتن بودجه زیارت به بیدخت

با ظرفیت قابل توجه شهر بیدخت به عنوان اولین شهر میقات الرضا علیه السلام به منظور تامین امکانات رفاهی برای پذیرایی زائران نیازمند تخصیص اعتبار است .

به گزارش گنابادتایمز به نقل از خراسان، برای نخستین بار، ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال از اعتبارات زیارت خراسان رضوی به شهرستان گناباد اختصاص یافت اما سهم بیدخت از اعتبارات تخصیصی صفر است.

شهردار بیدخت با بیان این مطلب در نشست نماینده شهرستان گناباد وبجستان واعضای شورای اسلامی بیدخت گفت:بیدخت جنوبی ترین شهر خراسان رضوی از مسیر جاده آسیایی واولین شهر خراسان رضوی از سمت جنوب است. مهندس میر بیدختی افزود:موقعیت شهر وقرار گرفتن در حاشیه جاده ترانزیت آسیایی مسافران و به خصوص زائران امام رضا(ع) که از خراسان جنوبی، سیستان بلوچستان و کشور پاکستان وارد خراسان رضوی می شوند سبب شده اولین استراحتگاهشان در استان شهر بیدخت باشد.

وی افزود: با ظرفیت قابل توجه شهر بیدخت به عنوان اولین شهر میقات الرضا علیه السلام به منظور تامین امکانات رفاهی برای پذیرایی زائران نیازمند تخصیص اعتبار است .

در همین خصوص سایت خبری تحلیلی ندای گناباد  با درج مطلبی تحت عنوان “آیا مصلی گناباد شامل بودجه زیارت می شود؟ “نوشته است : چرا مسوولین گنابادی با توجه به وجود مشکلات عدیده در بخش ستاد های اسکان زائرین گناباد، این مبلغ قابل توجه را به پروژه تکمیل مصلی گناباد اختصاص داده اند؟

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها