شماره مطلب : 13365
زمان انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۴
دکترمحمدرجائی

امنیت پایدار و اقتدار پلیس با به روز رسانی تجهیزات محقق می شود

نماینده مردم شهرستانهای گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برخورد نادرست مامورین انتظامی نقش، جایگاه و اقتدار پلیس را در جامعه کم رنگ می کند.

به گزارش گنابادتایمز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمد رجائی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گناباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: امنیت زیربنای توسعه و پیشرفت کشورها می باشد و با حفظ آن امکان تولید علم توسط دانشمندان و تولیدات صنعتی توسط صنعتگران بیش از پیش فراهم می شود.
وی اظهار کرد: امنیت پایدار و اقتدار پلیس با دانش و به روزرسانی تجهیزات محقق می شود و خدمات الکترونیک در این خصوص نقش بسزایی دارند.
وی پناه مردم بودن و ایجاد زمینه اقبال عمومی را سبب اقتدار پلیس دانست و گفت: اگر پلیس بخواهد در نگاه مردم عزیز باشد و مورد احترام قرار گیرد باید دارای ویژگی های پاکدستی و پاکدامنی باشد و اقتدار پلیس در اعتماد مردم حاصل می شود.
این نماینده مجلس با اشاره به کشتار فجیع حجاج در سرزمین منا افزود: آل سعود بویی از اسلام و همیت عربی نبرده اند و نوکران حلقه به گوش استکبار جهانی هستند.
وی ادامه داد: آل سعود تا زمانی که نهیبی از سوی رهبر معظم انقلاب به آنها زده نشد، رفتار انسانی از خود نشان ندادند و این حاکی از آن است که آل سعود جز زبان خاص چیز دیگری را درک نمی کنند.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها