شماره مطلب : 11037
زمان انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
هیئت ژیمناستیک گناباد

افتخارافرینی ژیمناست های بیدخت در مسابقات استان

به گزارش گنابادتایمز به نقل از روابط عمومی هیئت ژیمناستیک شهرستان گناباد تیم دانش آموزی گناباد در مسابقات استانی ژیمناستیک ...

به گزارش گنابادتایمز به نقل از روابط عمومی هیئت ژیمناستیک شهرستان گناباد تیم دانش آموزی گناباد در مسابقات استانی ژیمناستیک خوش درخشید . در این مسابقات که از ۲۱ اردیبهشت ماه در سالن اختصاصی ژیمناستیک استاد علی یزدزاد مشهد اغاز شده بود ۷ تیم حضور داشتند که در پنج وسیله ( حرکات زمینی ، پرش خرک ، خرک حلقه ، پارالل و دار حلقه ) با یکدیگر به رقابت پرداختند . تیم دانش آموزی اموزش و پرورش شهرستان گناباد با ۴ ژیمناست در این رقابتها حضور یافته و ۵ مدال برنز را از آن خود نمود .

دراین مسابقات ازسوی سرپرست  کل مسابقات جناب اقای حقیقی و مسئول انجمن ژیمناستیک استان خراسان اقای نظری   از زحمات۱۰ ساله مربی و مسئول هیئت ژیمناستیک گناباد جناب آقای قاسم زاده به دلیل فعالیت های اموزشی و حضور فعال و کامل تیم ها در مسابقات تقدیر ویژه ای بعمل آمد . مدال آوران تیم شهرستان گناباد در این مسابقات :

۱- امیر رضا روحی  مقام سوم رشته خرک حلقه و مقام سوم مشترک دار حلقه 

۲ – علی بخشی زایی مقام سوم رشته دارحلقه 

۳- هاشم کاظمی مقدم مقام سوم مشترک حرکات زمینی

۴- محمد دهمرده مقام سوم مشترک حرکات زمینی

مربی  تیم  آقایان  یاسر قاسم زاده ، مهدی دهمرده و سرپرست تیم  آقای عصفوری عهده دار بودند. خاطر نشان می شود تیم شهرستان گناباد کاپ اخلاق این مسابقات را نیز از آن خود نمود . در این رقابت ها اشکان رحمانی ژیمناست جوان استان و عضو تیم ملی که چندی قبل دچار اسیب دیدگی شده و بعد از جراحی دوران بهبودی خود را سپری می نمود نیز جضور داشت.

اقای قاسم زاده مربی تیم ضمن ارائه گزارش یاد آور شدند که باید از زحمات مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان جناب اقای مهدوی و معاونت و کارشناس محترم تربیت بدنی آقایان سالاری ،پورعیدی و عصفوری و ریاست تربیت بدنی گناباد اقای شاهدوست بدلیل حمایت از این تیم تشکر و قدردانی نمود .

روابط عمومی هیئت ژیمناستیک شهرستان گناباد

DSC04980

DSC04903111DSC04900DSC04895DSC04890WP_20150512_18_00_30_Pro

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها