شماره مطلب : 11233
زمان انتشار : ۷ خرداد ۱۳۹۴
افتتاحیه استادیوم ورزشی دکتر نقره بیدخت

افتتاحیه استادیوم ورزشی دکتر نقره بیدخت

با حضور مسئولین شهرستان و شهر بیدخت مراسم افتتاحیه استادیوم ورزشی دکتر نقره در شهر بیدخت برگزار شد

به گزارش گنابادتایمز، با حضور مسئولین شهرستان و شهر بیدخت مراسم افتتاحیه استادیوم ورزشی دکتر نقره در شهر بیدخت برگزار شد . در این مراسم مسئول نمایندگی ورزش و جوانان شهر بیدخت ضمن خوش آمدگویی به گزارش اجمالی در مورد این استادیوم پرداختند . قاسم زاده ضمن تشکر از شورای اسلامی و شهرداری بیدخت و نیز اداره ورزش و جوانان شهرستان و حمایت های نماینده محترم شهرستان در این مورد خاطر نشان نمودند با همت و تلاش  مسئولین و جوانان ورزشکار بیدخت این استادیوم در اینده شاهد برگزاری مسابقات بوده و مکانی برای پرورش استعداد های بیشمار ورزشی بیدخت خواهد شد . اقای شاهدوست ضمن تشکر از مسئولین ورزش و اداری شهر بیدخت خاطر نشان نمودند که این استادیوم از سال ۱۳۸۷ عملیات خاک برداری آن اغاز شده و قرار بوده در سال ۱۳۹۰ افتتاح شود که به دلایل برخی مشکلات و نبود اعتبارات و جایگزینی سیستم ابیاری به تعویق افتاده است. ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان خاطر نشان نمودند که تا به اکنون این استادیوم هزینه ای بالغ بر ۶۵۰ میلیون ریال انجام شده و در حدود ۱۵۰ میلیون ریال به برخی پیمانکاران در این مکان بدهکار می باشیم. امام جمعه محترم شهرستان نیز ضمن تشکر و قدردانی از این مراسم از خانواده محترم دکتر نقره به جهت حمایت های ورزشی و عمل خیر خواهانه تقدیر نموده و خاطر نشان نمودند در محیط ساکن جوانان ما به سمت افکار پلیدی که دشمنانمان برنامه ریزی کرده اند کشیده خواهند شد . حجه السلام صادقی افزودند در دنیای تکنولوژی و به دلیل وجود تهاجمات فرهنگی ،ورزش یکی از راهکارهای مقابله با این تهاجم های دشمنان می باشد . آقای شیرزاد امینی ریاست شورای اسلامی شهر بیدخت ضمن خوش آمدگویی در خصوص برنامه های شورای بیدخت در مورد توسعه ورزشی شهر صحبت نمودند .

گروه سرود دبستان امام رضا ع بیدخت با اجرای سرود رهبری به مراسم رنگ و بوی دیگری بخشیدند .

در ادامه مراسم توسط امام جمعه محترم شهرستان و پدر محترم شهید امینی این چمن افتتاح شد . بازی پیشکسوتان دهه شصت شهر بیدخت و گناباد از مراسم بسیار زیبای افتتاحیه بوده که مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت که تیم پیشکسوتان گناباد توانست با نتیجه سر بر یک پیروز شود  در این مراسم از اقایان کبیری و نیکخواه نیز به دلیل فعالیت های ورزشی تقدیر شد.

ورزش و جوانان بیدخت از حضور کلیه مسئولین و میهمانان و خبرنگاران محترم رسانه ها ی حاضر در این مراسم به دلیل حمایت از ورزش شهر بیدخت تشکر و قدردانی می نماید .

ورزش و جوانان شهر بیدخت

عکس : مرتضی کاخکی

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها