شماره مطلب : 4256
زمان انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۲

ازلیونی اصرار، از مقامات تشکیلات خودگردان انکار!

زیپی لیونی که پیشتر از برقراری روابط جنسی با تعدادی از سران عرب برای جاسوسی از آنها خبر داده بود، نام دو تن از شرکای جنسی خود را فاش کرد.

به گزارش گنابادتایمز،خانم زیبی لیونی، وزیر خارجه پیشین اسرائیل در مصاحبه با یک روزنامه اسرائیلی از رابطه جنسی خود با شخصیت های خارجی عرب و فلسطینی پرده برداشته و گفته بود: به خاطر منافع اسرائیل با برخی از شخصیت های عرب و فلسطینی رابطه جنسی داشته است .

این دو نفر صائب عریقات مذاکره کننده ارشد فلسطینی و یاسر عبد ربه دبیر کمیته اجرایی جنبش آزادیبخش را فاش کرده و گفت که با آنها رابطه جنسی داشته است.

لیونی گفته است :” The room where I had sex with Palestinian figures as Saeb Erekat and Yasser Abed Rabbo was equipped with cameras”

او مدعی است اتاقی که وی با این دو در آن رابطه جنسی برقرار کرده، ‌مجهز به دوربین مدار بسته بوده و جزئیات تصاویر ضبط شده است. لیونی تعدادی از مقامات عرب را تهدید کرده است که در صورت سرپیچی از اوامر اسرائیل این تصاویر را در یوتیوب منتشر خواهد کرد.

لیونی در توجیه اقدامات شنیع جنسی خود مدعی شده که از خاخام‌های صهیونیست برای برقراری رابطه جنسی در صورت خدمت به اسرائیل و گرفتن اطلاعات مهم از دشمن اجازه گرفته است.

لیونی از ارتباط جنسی با صائب عریقات مذاکره کننده ارشد فلسطینی و یاسر عبد ربه دبیر کمیته اجرایی جنبش آزادیبخش پرده برداشت

لیونی از ارتباط جنسی با صائب عریقات مذاکره کننده ارشد فلسطینی و یاسر عبد ربه دبیر کمیته اجرایی جنبش آزادیبخش پرده برداشت

زیپی لیونی و صائب عریقات

زیپی لیونی و صائب عریقات

زیپی لیونی،جان کری و صائب عریقات

زیپی لیونی،جان کری و صائب عریقات

یاسر عبد ربه دبیر کمیته اجرایی جنبش آزادیبخش

یاسر عبد ربه دبیر کمیته اجرایی جنبش آزادیبخش

تکذبیه صائب عریقات 

صائب عریقات، رئیس هیات مذاکره کننده و عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) اتهامات زیبی لیونی وزیر قبلی امورخارجه اسرائیل مبنی بر داشتن رابطه جنسی با وی را تکذیب و تاکید کرد: هیچ مقام فلسطینی با لیونی رابطه جنسی نداشته است.
  به گزارش کردپرس پس از آنکه وزیر پیشین خارجه اسرائیل اعلام کرد که با دو تن از رهبران فلسطینی رابطه نامشروع داشته است، صائب عریقات، شب گذشته در مصاحبه ای با روزنامه “عکاظ” چاپ عربستان اتهامات لیونی را بی پایه و اساس دانست.

وی افزود: این ادعاهای مغرضانه از سوی برخی افراد فاقد اخلاق عنوان شده و برخی از رسانه های عربی و لبنانی که پنهانی با اسرائیل رابطه دارند به این شایعات دامن می زنند.

رئیس هیئت مذاکره کننده فلسطینی تاکید کرد: با شنیدن این خبر با طرف های اسرائیلی تماس گرفته، اما طرف اسرائیلی به وی گفته است: وزیر خارجه پیشین اسرائیل هرگز چنین سخنی نگفته است.

صائب عریقات گفت: ما می دانیم که برای تبدیل شدن فلسطین به یک کشور غیرعضو مجمع عمومی سازمان ملل متحد باید بهای سنگینی بپردازد؛ لذا تهمت زدن از سوی افراد شناخته شده، برای ما چیزی دور از انتظار نبود.

در همین رابطه یکی از مقام های رژیم صهیونیستی فاش کرد این رژیم برای جذب دیپلمات های خارجی برای آن ها ضیافت جنسی برگزار می کند .”دیوید تسور” از اعضای حزب تازه تاسیس “جنبش” که رییس کمیته مبارزه با قاچاق زنان در پارلمان رژیم صهیونیستی هم هست، در اظهاراتی بی سابقه فاش کرد وزارت امور خارجه این رژیم برای به دام انداختن شخصیت های سیاسی و دیپلماتیک خارجی مقیم اسراییل آنها را به ضیافت های جنسی می کشاند تا از آنها سوء استفاده کند .

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها