شماره مطلب : 2214
زمان انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۲

اردوي جهادي دانشجويان گنابادي در بخش كاخك آغاز شد

ششمين اردوي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي گناباد با عنوان گروه جهادي رد پاي يار با حضور ۶۰ دانشجو از ۲۰ تا ۲۸ شهريور ماه جاري برگزار مي شود.

به گزارش گنابادتایمز به نقل از گناباد20، محمد صفايي روز شنبه در آيين افتتاح اردوي جهادي دانشگاه علوم پزشكي گناباد افزود: فردگرايي يك مفهوم وارداتي و غيرديني مي باشد كه نظام كفر ،الحاد و سرمايه داري براي ما به ارمغان آورده است.

IMG 2812

وي گفت: صحبت از فضايلي چون ايثار، فداكاري و نوع دوستي در فرهنگ سرمايه داري بيشتر شبيه طنز است اما در انديشه اسلامي و شيعي، انسان در اجتماع تعريف مي‌شود و بسياري از فضيلت ‌هاي فردي ما نظير صداقت در جمع تعريف مي‌شود.
وي افزود: نفس پرستي و خود پرستي در تعارض با فرهنگ و رهيافت‌هاي مكتبي ما است.
وي، اردوي جهادي را يك حركت انساني در مقابله با خود پرستي برشمرد و با تاكيد بر اثرگذاري فرهنگي و تاثيرپذيري معنوي اردوهاي جهادي، اظهار داشت: براي ترويج فرهنگ ديني و سبك زندگي اسلامي بايد اقدامات عملي همچون اردوهاي جهادي را بسيار انجام داد.

IMG 2791

ششمين اردوي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي گناباد با عنوان گروه جهادي رد پاي يار با حضور ۶۰ دانشجو از ۲۰ تا ۲۸ شهريور ماه جاري برگزار مي شود.
در اين اردو دانشجويان مزبور با اعزام به روستاهاي محروم بخش كاخك خدمات عمراني، بهداشتي، درماني، آموزشي، فرهنگي و ديني به روستاييان ارائه مي كنند.

IMG 2794

IMG 2803

IMG 2811

عكس: مهدي تسليمي

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها