شماره مطلب : 20786
زمان انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
مصطفی افضلی‌فرد

ارجاع پرونده به قوه قضائیه در صورت عدم پاسخگویی

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مکلف شد تا ۱۰ روز آینده پاسخگوی مکاتبات کمیسیون اصل نود باشد که در غیر این صورت موضوع به قوه قضاییه ارجاع می‌شود و حبس و انفصال از خدمت در انتظار متخلفین خواهد بود.

مصطفی افضلی‌فرد

مصطفی افضلی‌فرد

به گزارش گنابادتایمز و به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در جلسه امروز که با حضور مقامات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برگزار شد موضوع شکایت چغندرکاران از وزارتخانه‌های صنعت و کشاورزی در خصوص مطالبات سال‌های ۹۲ و ۹۳ که بالغ بر ۱۲۶ میلیارد تومان است مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: وزارتخانه‌های صنعت و کشاورزی اعلام کردند که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بودجه لازم را برای پرداخت این مطالبات در اختیار این وزارتخانه‌ها قرار نمی‌دهد تا در اختیار چغندرکاران قرار دهند.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: موضوع دیگری که در جلسه امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفت موضوع عدم پاسخگویی به نامه‌های کمیسیون اصل نود از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بود که مقرر شد که مسئولین سازمان مدیریت ضمن پذیرش این موضوع عنوان کردند که ساز و کاری در نظر گرفته خواهد شد تا مشکل مرتفع و به نامه‌های کمیسیون اصل نود به طور ویژه و در اسرع وقت پاسخ داده شود.

افضلی‌فرد خاطرنشان کرد: مقرر شد تا عنوان نامه‌های کمیسیون اصل نود در اختیار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قرار گیرد و چنانچه تا ۱۰ روز آینده به نامه‌ها پاسخ داده نشود موضوع برای رسیدگی به قوه قضاییه ارجاع خواهد شد که در این صورت مجازات حبس و انفصال از خدمت در انتظار متخلفین خواهد بود.

وی در پایان گفت: مسئولین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی همچنین در خصوص پرداخت مطالبات چغندرکاران عنوان کردند تا این مطالبات با اولویت از محل عوارض از محل ردیف اعتباری دریافت عوارض از واردات کالا پرداخت شود و در صورت کافی نبودن اعتبارات مربوط به بخش مدیریت بحران این مطالبات پرداخت شود.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جدیدترین ها